Tom Hank’in Yunanistan’a kaçma meselesi, olup biten her şey arasında bana o kadar da ilginç gelmiyordu.

Ama dün gece işteyken meslektaşım, komplolarla ilgilenen biri değil, daha çok “o” bir kız. Dedikodulara ayak uyduran biri, kilitlenme azaldığı için birkaç İngiliz ünlünün Yunanistan’a tatile gittiğinden bahsediyordu. Herhangi bir şey hissettiklerini ima etmiyordu, sadece geri dönerken karantinaya almanıza gerek olmadığı için Yunanistan’ın “güvenli bir yer” olduğunu belirtti. Sanırım oraya daha az korona yayıldığı için. Hiçbir şey bulamadım ve orada tatile giden genel İngilizlerle ilgili makalelerden başka bir şey gördüğümü söyleyemem, ama o, “bildiğim” diye düşüneceğim biri, genel ünlü dedikodunuz hakkında dergiler vb.

Tüm bu ünlülerin oraya giden bir şey olup olmadığını merak ediyorum, “İngiliz ünlüler Yunanistan’a gidiyor” gibi birkaç şeyi Google’da araştırdım. Birkaç farklı son eklemek vb. Ancak çoğunlukla 2018’den makaleler geldi ya da genel insanlarınızın gittiği hakkında makaleler.

Şu anki dünya ile, çok fazla uzun gece vardiyası yapmak, muhtemelen bu altyazıdan çok fazla okumak, yardım edemem ama her şeyi aşırı düşünmek ve analiz etmek. Bana deli diyebilirsiniz.

Author

87 Comments

1. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

2. Mersin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 13:45:43

3. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 18-08-2020 08:02:19

4. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

5. Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 30-08-2020 10:56:07

6. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım

8. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 09-09-2020 03:30:04

9. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 14:03:10

10. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 17:08:26

11. selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

12. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:22:06

14. Bilecik merkezden ben ali. Mrb web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 00:44:46

15. Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 20-10-2020 09:22:48

16. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, face de paylaştım

17. Mardin dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhaba sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler , memo – 310

18. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 31

19. Karaman dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 31

20. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , Emine – 163

21. Kocaeli dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 324

22. Erzurum merkezden ben . Selamlar paylaşım harbiden güzel, tebrikler 07-12-2020 02:40:49

23. Şanlıurfa merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 08-12-2020 07:04:37

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 237

25. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, şukuladım

26. Zonguldak merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 19-12-2020 21:28:28

27. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 326

28. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 399

29. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Karabük dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 327

31. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 477

32. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 302

33. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-01-2021 12:32:41

34. Kırıkkale dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selamlar paylaşımın inanılmaz güzel, teşekkürler , banu – 210

35. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 183

36. Samsun merkezden ben banu. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-01-2021 14:05:18

37. Bilecik dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Emine – 396

38. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 11:23:33

39. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 22-01-2021 23:32:27

40. Bursa dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhaba herkese web siten valla güzel, sağolun , Hasan – 492

41. Nevşehir merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım 27-01-2021 10:05:25

42. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, şukuladım

43. Ankara merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 29-01-2021 01:00:28

44. Adana merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 15:39:51

45. Artvin merkezden ben ziya. Merhaba siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım 06-02-2021 04:01:42

46. Elazığ merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 07-02-2021 14:48:00

47. Edirne dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 262

48. Amasya dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 85

49. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım 21-02-2021 02:10:57

50. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 21:18:26

51. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 295

53. Muğla merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz cidden çok güzel, saolun 01-03-2021 22:10:25

54. Merhabalar siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

55. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , Emine – 134

56. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 228

57. selamun aleyküm siten vallaha güzel, face de paylaştım

58. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler , ali – 116

59. Kahramanmaraş dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 464

60. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 463

61. Erzincan dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , memo – 214

62. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 04:09:26

63. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selamın aleyküm web siten cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 129

64. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 477

65. Malatya merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, saolun 15-05-2021 08:53:59

66. Elazığ dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Mrb siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , ahmet – 265

67. Iğdır dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selam siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , gaye – 202

68. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, facebookta paylaştım

69. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 383

70. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Selam web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Gürbüz Reply

Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 146

73. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Selam siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 115

74. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

75. Artvin dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 410

76. Kırşehir dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 122

77. Siirt dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 184

78. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , hatice – 18

79. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 25

80. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım 22-07-2021 06:15:59

81. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 23-07-2021 04:12:21

82. Bu konu : ” bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden çok iyi, sağolun , ziya – 154

83. Yalova dan kimler var. bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , banu – 114

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link