bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi?

Tom Hank’in Yunanistan’a kaçma meselesi, olup biten her şey arasında bana o kadar da ilginç gelmiyordu.

Ama dün gece işteyken meslektaşım, komplolarla ilgilenen biri değil, daha çok “o” bir kız. Dedikodulara ayak uyduran biri, kilitlenme azaldığı için birkaç İngiliz ünlünün Yunanistan’a tatile gittiğinden bahsediyordu. Herhangi bir şey hissettiklerini ima etmiyordu, sadece geri dönerken karantinaya almanıza gerek olmadığı için Yunanistan’ın “güvenli bir yer” olduğunu belirtti. Sanırım oraya daha az korona yayıldığı için. Hiçbir şey bulamadım ve orada tatile giden genel İngilizlerle ilgili makalelerden başka bir şey gördüğümü söyleyemem, ama o, “bildiğim” diye düşüneceğim biri, genel ünlü dedikodunuz hakkında dergiler vb.

Tüm bu ünlülerin oraya giden bir şey olup olmadığını merak ediyorum, “İngiliz ünlüler Yunanistan’a gidiyor” gibi birkaç şeyi Google’da araştırdım. Birkaç farklı son eklemek vb. Ancak çoğunlukla 2018’den makaleler geldi ya da genel insanlarınızın gittiği hakkında makaleler.

Şu anki dünya ile, çok fazla uzun gece vardiyası yapmak, muhtemelen bu altyazıdan çok fazla okumak, yardım edemem ama her şeyi aşırı düşünmek ve analiz etmek. Bana deli diyebilirsiniz.

“bütün ünlüler Yunanistan’a akın edecek mi?” üzerine 15 yorum

1. Mersin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 13:45:43

2. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 09-09-2020 03:30:04

3. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 14:03:10

4. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 17:08:26

5. Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:22:06

6. Bilecik merkezden ben ali. Mrb web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 00:44:46

Yorum yapın