Merhaba,

Bir kitap yazıyordum, kağıda yazdım, daha sonra yazdıklarımı internetle paylaşmaya karar verdim, sonra ikinci bir tarayıcı sipariş ettim (çünkü onları yazmak çok zor görünüyordu) ama tarayıcı işe yaramadı. Akıllı telefonumla her sayfanın fotoğrafını çektim.

64 sayfadır ancak zaten kitabın EN ÖNEMLİ kısmı vardır. Potansiyel büyücüyü önce devletler ve hükümetler hakkında “bilmeli” komplo bilgisiyle “silahlandırır” (büyü çalışırken vb. “Sessiz olmanız gerekir” gibi şeyler) ve sonra ÇOK DOĞRU GİZLİ GİZLİLİK YÖNTEMİ ÖĞRETİYOR GERÇEK BİR BÜYÜCÜ. 64 sayfa ama çok etkili 🙂

Yandex Disk bağlantısı: (indirmeden veya giriş yapmadan sayfaları okuyabilir ve görebilirsiniz)

https://yadi.sk/d/FWiw0k0c3q_rKg

Google Drive bağlantısı: (Rus hizmeti Yandex ile ilgili sorunlarınız varsa aynalayın. Bu bağlantıyı kullanırsanız dosyaları görmek için indirmeniz gerekir)

https://drive.google.com/file/d/1vBFgkPd6qWNW1qvoprT4hCPpP2NtuyM-/view

Umarım hepiniz çok güzel bir Pazar!

En iyi,

Not: Kitabın 200 sayfa olmasını planlıyorum. Kitapta onlar hakkında konuşmamı isterseniz bana konu adları verebilirsiniz. Önerilere açığım.

Author

83 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 05:56:42

2. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten cidden çok iyi, teşekkürler 28-06-2020 10:12:07

3. Ordu merkezden ben doruk. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun 29-06-2020 04:37:40

4. Van merkezden ben ziya. Mrb siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-07-2020 16:30:28

5. Merhaba web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 23:34:48

8. Bingöl merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler 19-07-2020 16:28:51

9. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler

10. Niğde merkezden ben banu. Merhabalar siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 02-08-2020 20:22:28

11. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

12. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun

13. Van merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun 09-08-2020 10:01:53

14. Trabzon merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, sağolun 11-08-2020 20:58:50

15. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

17. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım

18. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

19. Konya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler 28-08-2020 03:49:43

20. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

21. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

22. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 18:29:04

25. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler 23-09-2020 02:07:11

26. Mardin merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 01-10-2020 04:12:08

27. Van merkezden ben banu. Selam herkese sayfa valla mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:08

28. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:51:52

29. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-10-2020 17:32:42

30. Sinop merkezden ben . Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-10-2020 13:14:57

31. Bayburt dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , ziya – 420

32. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız cidden güzel, şukuladım 07-11-2020 05:30:05

33. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 31

35. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok iyi, sağolun , memo – 322

36. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-12-2020 18:45:25

38. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

39. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 227

40. Kilis merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 07-12-2020 15:11:56

41. Çorum dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 373

42. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 124

43. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 87

44. Artvin dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Selam sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 54

45. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 31-12-2020 23:47:43

46. Giresun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-01-2021 00:31:03

47. Selamlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

48. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 04-01-2021 16:18:12

49. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 210

50. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 402

51. Karabük dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ali – 61

52. Kars dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 81

53. Aksaray merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 16-01-2021 18:03:48

54. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 265

55. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 481

56. Balıkesir merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun 20-01-2021 15:58:17

57. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 219

58. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler , Hasan – 133

59. Kütahya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 04:14:23

60. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhaba siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 298

61. Kilis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 03:42:57

62. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten hayran edici, saolun , emin – 316

63. Şırnak dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Selamlar siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 492

64. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 341

65. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , emin – 434

66. Van merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan valla iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 01:20:56

67. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 349

68. Mersin merkezden ben Emine. Mrb sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 22-03-2021 19:17:41

69. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım 25-03-2021 08:58:32

70. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 139

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 326

72. Bu konu : ” Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 162

73. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba siten gerçekten hayran edici, sağolun 21-04-2021 06:12:31

74. Bingöl dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 164

75. Çorum merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 05:12:20

76. Ardahan dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 59

77. Adıyaman dan kimler var. Büyü, büyü, insan olmayanlar, devlet sırları, büyücü nasıl olur, vampirizm, Ölümsüzlük, nasıl ölümsüz olunur, depremler, kutup kayması, hazırlık . Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 240

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link