Başka bir komplo – yani her bir futbol maçından sonra her gün Twitter, Instagram vb.’de azınlık oyunculara yönelik r8cist tacizine yönelik tüm bu suçlamalar var. Tabii ki anonim sahte hesaplardan. Bu futbolcular ve fa ve herkes daha sonra Facebook ve Twitter vb. Hakkında şikayet ediyor ve daha fazla kapsamlı sansür çağrısı yapıyor ve anonimliğin durdurulması için hesapların devlet kimliği ile yedeklenmesi gerekiyor.

Bu, sansürü teşvik etmek, normalleştirmek ve cesaretlendirmek ve genel halkı sansürün iyi bir şey olduğuna ikna etmektir, tüm bunlar anonim hesaplardır, bu yüzden kimler bunu kasten yapan büyük teknoloji çalışanları olmadıklarını söyleyebilirler, tüm kötü basından sonra sansür.

Bence de öyle, ama artık sorunlara güveniyorum 😂

NB – Ben hiçbir şekilde bu tacizi savunmuyorum ve nefretlerini yönlendirmek için bu yolları kullanan iğrenç ırkçı pisliklerin olduğunu küçümsemeyi de düşünmüyorum. Bir yarış savaşı başlattıkları çok açık ve her gün bununla ilgili daha fazla hikaye ile etrafa bakamazsınız. Bu, esas olarak Avrupa’daki futbol yıldızlarında (futbol) çekiş kazanıyor.

Ayrıca, geçen senenin tamamını beyaz olmaktan utanmaları gereken, doğaları gereği ırkçı olan, heykelleri indiren vb. Telli harcarsanız, aslında bu ırkçılardan daha fazlasını yaratacaktır. Ama bunun, daha büyük bir iyilik için sansürü karşılamamızı sağlayacak büyük bir teknoloji pr kampanyası olduğunu düşünüyorum.

Author

8 Comments

1. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 11:58:31

2. Bu konu : ” Büyük Big Tech PR kampanyası mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 102

3. Bu konu : ” Büyük Big Tech PR kampanyası mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 365

4. Bu konu : ” Büyük Big Tech PR kampanyası mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 101

5. Kütahya merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, sağolun 21-02-2021 14:07:21

6. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-02-2021 21:57:50

7. Yalova dan kimler var. Büyük Big Tech PR kampanyası mı? . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 329

8. Bu konu : ” Büyük Big Tech PR kampanyası mı? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 311

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link