Büyük bir komplo takipçisiyim ve çok açık fikirliyim. “Oy vermek bir aldatmaca” ile ilgili bir sorum var

(TL; DR aşağıda) kayıtlı bağımsız olduğumu söyleyerek bunun önsözünü yapmama izin verin ve bu ülkenin bizi siyasi bir taraf seçmeye zorlayarak bu büyük cumhuriyetin insanlarını parçalamaya çalıştığına inanıyorum.

TL; DR: TPTB herkesi siyasi taraflara zorluyor (size “kurşun nokta sansasyonellik” haberlerine bakıyorum.) Bu görüşler daha önce yoktu, ama bizi zıt kutup olduğumuzu düşünmeye ayırıyorlar. Hangisine inanıyoruz?

Muhafazakarlar insandır. İster inanın ister inanmayın, ücretsiz sağlık pozisyonuna ve ücretsiz eğitim platformuna da inanan sağ eğilimli insanlar var. Uzlaşma diye bir şey olmadığına ve Illuminati’nin sizin için kararlaştırdığı politik görüşleriniz için ölmeniz gerektiğine inanmak için kandırılıyorsunuz. Seçim yanılsamasını yarattılar. Artık insan değilsin, başka bir kişiyi farklı bir görüşe sahip olduğu için ölüme teslim edecek kararlı bir piyonsun.

Olduğu söyleniyor, oylama konusuna gelelim. Uzun zamandır burada “oy vermek sahtekarlıktır, sonuca TPTB karar verir!”

Burada iki cevaptan biri var: Seçenek A) oylama yanlış bir ideal, bu ülkeyi GERÇEKTEN yönetenler bizim için seçiyor. Yanlış bir umut duygusu. Seçim B) oylama önemlidir, günümüze sahip olacağız. Bizi kimin kurtaracağını seçebiliriz!

Artık başkan olarak kutuplaştırıcı bir karakterimiz var, Trump. Her iki tarafın da söyleyecek bir şeyi var. İkisi de her iki tarafı seçer. Önceden belirlenmiş ya da gerçek bir seçeneğimiz vardı.

Artık Postayla oylama sorunumuzun aşırı bir sorun olduğu var. Unutmayalım ki Project Veritas bizi gösteren bir belgesel ile bizden ayrıldı düzenli oylama standartları kolayca manipüle edilebilir ve güvenilemez.

Burada kime inanıyoruz? Bir gerçek var. Oy vermek önemli ya da önemli değil. Ayrıntılara baktığınızda ikisi de doğru değil. Bu bizi nereye götürür?

“Büyük bir komplo takipçisiyim ve çok açık fikirliyim. “Oy vermek bir aldatmaca” ile ilgili bir sorum var” üzerine 10 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun 04-10-2020 07:38:18

2. Aksaray merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, saolun 04-10-2020 07:54:44

3. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 04-10-2020 15:12:42

4. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, saolun 04-10-2020 15:55:04

5. Çorum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 04-10-2020 16:00:32

6. Siirt merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 15-10-2020 18:27:43

7. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, saolun 19-10-2020 05:17:23

Yorum yapın