Kategoriler
Genel

Büyük bir noktayı tekrar edeceğim. Burada çok uzun zamandır gizlendim ve neredeyse bir yıldır gönderiyorum. Bu forumun ana akım tarafından birçok kez alıntılandığı veya belirtildiği bir zamanı hatırlayamıyorum. Ya büyük bir andan önce itibarsızlaşmaya çalışıyorlar ya da bunu kapatmak için dava açıyorlar.

Bu sadece benim tahminim. Wayfair olayı hiçbir şekilde tam olarak çözülmedi, ancak 60’lardan beri yaptıkları aynı “bu çılgın komplo teorisyenlerinin inandıkları şeye bakın”.

Büyük fark, birçok kişinin bunu yapması ve bu forumu adlandırmasıdır. Şey şu: geri tepecek.

Perşembe gecesi bu Wayfair olayının patlamasından önce kaydettiğim son podcastimde tam anlamıyla konuştum.

Bu 20 yıl önceydi, “onu dinleme, bir komplo teorisyeni” bokunu kullanarak insanların kör bir göze dönmesini sağlayabilirsiniz.

Fakat Epstein’dan sonra dünya farklı.

Benim tahminim, tüm bu “komployu çıldırmak” kampanyasının biri Ghislaine’i öldürmek istediği, ancak Epstein gibi başka bir patlama istemediği için.

Bunların hepsi Ghislaine’yi öldürmekse, bir kabus senaryosu olacak.

Marksistler asla büyük birey gruplarını kontrol etmede iyi değildir. Şu anda BLM’ye sızmaları çok kolay çünkü özlü bir liderlik veya hedef yok.

Fakat Ghislaine’den ayrılırlarsa, “bu ahmakların cinayet olduğunu düşündüğüne inanabiliyor musunuz?”

Sonra insanlar sokaklara çıkacak. BLM, daha büyük yeni anti-pedo protestolarının öncülüğünü takip etmek zorunda kalacak ve dünya aylarca kaos olacak.

Perşembe günkü podcast’imdeki bu boku sadece onu öldürmeden önce bizi itibarsızlaştırmaya çalışmadıklarını sanmıyordum ama bu mantıklı.

“Büyük bir noktayı tekrar edeceğim. Burada çok uzun zamandır gizlendim ve neredeyse bir yıldır gönderiyorum. Bu forumun ana akım tarafından birçok kez alıntılandığı veya belirtildiği bir zamanı hatırlayamıyorum. Ya büyük bir andan önce itibarsızlaşmaya çalışıyorlar ya da bunu kapatmak için dava açıyorlar.” için 12 yanıt

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2020 14:09:33

Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2020 17:00:27

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, sağolun 13-07-2020 17:00:29

Siirt merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-07-2020 17:31:26

Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım 27-07-2020 17:56:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir