Kategoriler
Genel

Büyük bir Q erkek değilim ama söylenenleri görmek için rastgele Qmaps’a bakıyorum. Q’nun son düşüşünün 2 Temmuz’da olduğunu fark ettim; Ghislaine Maxwell’in tutuklandığı gün.

https://qmap.pub/

Son damla.

Sağır postacıya teşekkür etmek için işaret dilini kullanan genç kız (Şüpheli Goodable Profil Pic Notu)

Tweetler silindiğinden beri ….. var mı?

Belirli videolarda işaret dilini mi arıyoruz?

Eminim ki hepsi sadece bir tesadüf.

“Büyük bir Q erkek değilim ama söylenenleri görmek için rastgele Qmaps’a bakıyorum. Q’nun son düşüşünün 2 Temmuz’da olduğunu fark ettim; Ghislaine Maxwell’in tutuklandığı gün.” için 12 yanıt

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, teşekkürler 14-07-2020 08:16:26

Adana merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler 14-07-2020 08:25:29

Hatay merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2020 15:26:05

Tunceli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 29-07-2020 09:47:23

Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun 06-08-2020 20:35:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir