Kategoriler
Genel

Büyük Corona Virüsü Scam

Korona virüsü, insanları birbirleriyle iletişim kuramamaları için izole etmek için kullanılan bir araçtır. Oradan, ülkeler siyasi muhalifleri gözaltına almak ve karantinaya almak için olağanüstü hal yetkileri yasası yürürlüğe koyabilirler. Nüfus, zararlı sağlık etkileri olabilecek bir aşı ile beslenecektir. Ayrıca, pandemi sırasında 5g'nin zamanında gelmesi, insanların bağışıklık sistemini azaltacak ve virüsün bulaşmasını ve ölümcüllüğünü daha da artıracaktır. Hükümet, herkes Elon Musk'u putlaştırdığı için insanları robotlarla değiştirmek ve nüfusun geri kalanını Tesla Enterprise aracılığıyla yontmak istiyor. Alternatif sağlık halihazırda virüsün tedavisine sahiptir, ancak hükümet ve birçok alternatif sağlık deposu gereksiz kılınacaktır.

“Büyük Corona Virüsü Scam” için 6 yanıt

Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 11:24:01

Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 25-03-2020 04:50:50

Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, saolun 26-03-2020 07:49:05

Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-03-2020 12:56:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir