Büyük Covid Con ifşa oldu:

Konuşmacı, Covid pasaportlarının Avam Kamarası’ndaki milletvekillerine uygulanmasının beklenmediğini duyurdu

İşte video formatında, çünkü yukarıdaki bağlantıda bir ödeme var

Bu İngiltere’de. Hepsinin FRAUD olduğunu anlamak için daha ne gerekiyor. Bunların hepsi, sizi 7/24 gözetim altında bir köleye dönüştürmek içindir. Senin için kurallar, benim için değil

Hatırlatma olarak, İngiltere ayrıca birkaç ay önce ‘yüksek değerli iş seyahatinde olanların’ karantinadan muaf olduğunu duyurdu

Hükümet şimdi kılavuzunu güncelleyerek, aşağıdaki kategorilerdeki insanların İngiltere’ye döndüklerinde artık kendilerini tecrit etmek zorunda kalmayacaklarını belirtti: ‘Yüksek değerli’ iş seyahatinde olanlar, Bazı sahne sanatları profesyonelleri, TV prodüksiyon personeli, Gazeteciler, Yakın zamanda imzalanan seçkinler sporcu insanlar

Sahte haber medyasında çalışmıyorsanız, değeri bir milyar doları aşan bir şirkette yönetici olarak çalışmıyorsanız veya Olimpiyat Oyunlarına katılmıyorsanız, Düşük değer. Sahte haberlerini ve gereksiz ıvır zıvırlarını tüketmek için biz pleblere ihtiyaç duymaları bir yana, bizi hala düşük değer olarak görüyorlar.

Peki buna ne dersin ?

İngiltere, Belçika ile anlaşma halinde NATO ve AB misyonlarındaki bazı İngiliz diplomatik personeline aşı yapmayacak

Ve sağlık çalışanları için aşıları zorunlu kılan ve ülkedeki her insanı aşılamaya kararlı olan Lord Macron var… polis güçleri dışında. Fransa halkı sarı yelekliler gibi ayağa kalkarken, kan pıhtıları ile hastane yatağında mahsur kalırken, polisler bu zalimi ve çetesini hugo boss takım elbiseli nasıl koruyacak?

Bir de Anthony Hopkins ve Mariah Carey gibi VIP’lerin sosyal medyada paylaştığı sahte enjeksiyonlar var.

Hükümet için çalışan ve bizim adımıza konuşan tüm bu insanlar, enjeksiyon kuyruğuna ilk giren olmalı, son değil ve kesinlikle muaf değil.

Bütün bunlar size aşı gündemi hakkında ne söylüyor? Hala bu aşamada bir dolandırıcılık görmüyorsanız, umutsuzsunuz.

1918 İspanyol gribi salgını sırasında gerçekte kimin öldüğünü tekrar okuyun. Fauci’nin kendisi ölüm nedeni hakkında bir rapor hazırladı (spoiler: insanlar bakteriyel pnömoniden öldü). Bir doktor bunun hakkında bir kitap yazdı: Vax’tı. Burada covid ile farklı olmayacak. Ölecek olanlar (“bir sonrakine hazırlanmamız gerekecek, bu sefer dikkatleri üzerimize çekeceğiz”) aşılanmış kişiler ve uzun süre yüz maskeleri takmanın ardından bakteriyel pnömoni geliştiren kişiler olacaktır.

D3 vitamini, çinko, C vitamini, magnezyum, K vitamini, met kotanıza sahip olduğunuzdan emin olun, böylece bağışıklık sisteminiz hazır. Fiziksel aktivite kotanızın karşılandığından emin olun. Arazinizi iyi bir diyetle optimize edin ve iyi yapmalısınız.

64 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler

2. Adana dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Mrb web siten süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 303

3. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Adıyaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 22-07-2021 12:45:44

5. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 216

6. Elazığ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-07-2021 12:45:55

7. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-07-2021 12:45:58

8. Tokat merkezden ben gaye. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 12:47:46

9. Niğde dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Selam herkese siten yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 81

10. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 22-07-2021 12:49:44

11. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , memo – 93

12. Bartın dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , memo – 482

13. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 258

14. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , ziya – 392

15. Kilis merkezden ben hatice. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-07-2021 12:58:29

16. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 418

17. Sinop dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Mrb sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 248

18. Hakkari merkezden ben hatice. Selam sayfa yeminle çok güzel, şukuladım 22-07-2021 13:04:44

19. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun 22-07-2021 13:05:45

20. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 495

22. Karaman dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Mrb sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 429

23. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım

24. Manisa dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 321

25. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 114

26. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 329

27. Sivas merkezden ben Aylin. Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 13:09:58

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 198

29. Denizli merkezden ben emin. Mrb sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 13:14:31

30. Yalova dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, saolun , Emine – 243

31. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , banu – 425

32. Şırnak dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 23

33. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha güzel, saolun , gaye – 492

34. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

35. selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Artvin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-07-2021 13:31:06

37. Tunceli dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 275

38. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 405

39. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 83

40. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler

41. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

43. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, tebrikler , memo – 481

44. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun

45. Selam sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , memo – 395

47. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 359

48. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 02-08-2021 21:00:25

49. Konya merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 03-08-2021 12:32:48

50. Trabzon dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Slm paylaşımın valla güzel, tebrikler , emin – 133

51. Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-08-2021 02:54:56

52. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba web siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 15-08-2021 18:21:06

53. Kayseri dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Mrb web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Emine – 486

54. Bingöl dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler , ali – 78

55. Kilis dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 169

56. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamlar sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler 31-08-2021 18:58:29

57. Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2021 15:10:23

58. Niğde dan kimler var. Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları . selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , banu – 409

59. Bu konu : ” Büyük Covid Con ifşa: Parlamento Üyeleri için geçerli olması beklenmeyen Covid pasaportları ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 164

60. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2021 10:22:50

Write A Comment