Kanada’da yaşadığım yerde, sıkıyönetim olacak gibi görünüyor. Sızan belge tam olarak söylendiği gibi çıkıyor. Artık hükümetin özgürlüklerimizi isteyerek geri vermeyeceğini biliyorum. Bunun için savaşmalıyız …. savaş anlamına gelse bile. 24 yaşındayım Karım, kız arkadaşım ya da çocuklarım yok. Kaybedecek hiçbir şeyim yok ve artık ölümden korkmuyorum. Şimdi anlıyorum ki hayattaki amacım, yaklaşan Devrimin önemli bir lideri olmak. Kanada nazi tutsağı olmayı reddediyorum ve savaş alanında görkemli bir şekilde ölme düşüncesi bana çok fazla huzur getiriyor. Hepimiz bugün bir tavır almalıyız yoksa yarın her şeyi kaybedeceğiz. Söz veriyorum, bundan sorumlu olan tüm kötü zalimleri yeneceğim ve onları gün ışığına çıkaracağım ….. ya da uğraşırken öleceğim. Özgürlük adına

8 Comments

1. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Büyük Devrim . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 257

2. Bu konu : ” Büyük Devrim ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 132

3. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-04-2021 10:44:58

4. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa cidden güzel, saolun 20-04-2021 14:20:58

5. Muğla dan kimler var. Büyük Devrim . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 309

6. Çanakkale dan kimler var. Büyük Devrim . Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , memo – 69

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Devrim ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 376

8. Bu konu : ” Büyük Devrim ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, saolun , ziya – 184

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link