Yıllarca hak ettiğimi elde etmeye çalıştım. Karanlık ağın kireç ışığı hayatımı kontrolden çıkardı. Cincinnati’de bir çim sandalyede oturup, bildiğim ve tuttuğum gerçeği yudumlarken insanların kiliseye gitmesini izleyeceğim. Bana kimse inanmayacak. Beni çevreleyen mutluluktan cennete bağırıyorum. Derimin altında sadece kirli bir ceset yatıyordu. Elimde tuttuğum ev temelde parçalanıyor. Beni arıyorlar. Lütfen Büyük Dük hakkındaki gerçeği bilin. İsimleri Fradle. Ve sizi uçuruma büyük bir memnuniyetle karşılamak istiyorlar.

Author

52 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

2. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım

4. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

6. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 141

8. İzmir dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhaba siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 67

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , – 4

10. Sinop dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Slm paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , – 382

11. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla mükemmel, sağolun , ali – 358

12. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , ziya – 333

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 398

14. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-11-2020 08:33:48

15. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 138

16. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler

17. Şırnak dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Mrb sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 206

18. İzmir dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Selam paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 120

19. Karabük dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 455

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 272

21. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhaba sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 451

22. Antalya dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 122

23. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 310

24. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-12-2020 23:38:28

25. Kayseri dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 241

26. Kırklareli dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 349

27. Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 14-01-2021 21:22:12

28. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 256

29. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 05-02-2021 21:29:08

30. Hatay dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Selam paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 16

31. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 05:45:32

32. Artvin dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Mrb siteniz yeminle çok güzel, saolun , mehmet – 302

33. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler

34. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 00:28:09

35. Erzurum merkezden ben . Slm web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 17-03-2021 07:04:18

36. Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 03-04-2021 12:17:46

37. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

38. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, tebrikler

39. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, şukuladım

40. Tunceli merkezden ben . Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler 02-05-2021 19:08:47

41. Hatay dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, şukuladım , hatice – 453

42. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım 04-05-2021 20:43:28

43. Şanlıurfa dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhabalar web sitesi cidden iyi, teşekkürler , ahmet – 62

44. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 368

45. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

46. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Mrb siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , ali – 167

47. Trabzon merkezden ben hatice. Slm sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 09-06-2021 06:09:39

48. Muğla merkezden ben . Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-06-2021 13:49:25

49. Bu konu : ” Büyük Dük bekliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 354

50. Amasya dan kimler var. Büyük Dük bekliyor. . Merhaba siteniz yeminle iyi, sağolun , Hasan – 213

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link