büyük düşünceler (çok uzun)

Bunlar benim düşüncelerim ApollosWRLD

Kendimi tüketene ve sıkışıp kalana kadar araştırma yaptığım yıllar boyunca ben de bu sonuçlara ulaştım. Şu anda sadece 20 yaşındayım. Çocukluğumdan beri yaşamla ilgili sonuçlarım ve düşüncelerim var ve her şey berrak rüya görme / astral projeksiyonu öğrendiğimde başladı. ben de bu kavramlardan yola çıktım, benim için kelimelerim bile olmayan bir anlayış. şu anda bu benim fikirlerim

Şimdi de tarihi kaydeden ilk uygarlığa kadar uzanıyor. birçok medeniyet bu tanrılara inanıyordu. Anladığım kadarıyla hepsini inceledikten sonra, yalnızca söz ettikleri tanrıların dünya dışı ve hayal edebileceğimizden çok daha gelişmiş olduğu sonucuna varabilirim. UFO’ların duvarlarına çizilmiş resimler ve resimler var. ve hatta bugün bile beşgen, UFO’ları incelemek için de “yeni” bir görev gücü yaptı. Mısır piramitleri, aztek tapınakları, Paskalya adası gibi yapılar ve tabii ki kesinlikle insan olmayan varlıkların resimleri beni tam olarak ikna etti.

İncil’in bir parçası olan enoch kitabı onu çıkardı ve bilmediğim nedenlerle diğer birçok kitapla birlikte. Tanrıların sözüyse doğru mu diye düşündüm. oldukça ikiyüzlü. Enoch, Düşmüş meleklerden, Devlerden, uzay gemilerinden ve Noah’tan ve gerçekleşmeden önceki büyük selden bahsediyor. Devlerin de kullandıklarına dair kanıt var (kemikler bulundu) ve uzaylılardan bahsettiğini sandığım düşmüş melekler, buradaki kadınları sevdiler ve bunun sonucu devler oldu. peki, onlardan daha yüksek bir varlık bundan hoşlanmadı ve ne söylendiğini ve bunu nasıl haklı çıkaracağını, zincirlenmiş düşmüş melekleri dünyanın merkezine koyduğunu boşverdi. Enoch da kuzey kutbuna büyük bir nesneyle vuran yüksek varlıkların büyük bir sele neden olduğunu ve bu enoch gelmeden önce ele geçirildiğini açıklamaya devam ediyor. bu nedenle İncil’in oluşumunda, enoch’un ölümle yüzleşmeden yakalanıp cennete bırakıldığını söylüyor. Nuh’un gemisi muhtemelen bir tekne değildi, ama belki bir tür uzay gemisiydi, çünkü şimdi bir tane olsun, normal bir insanın tüm bunları yapmasına imkan yok. Aslında büyük selin gerçekleştiğine dair kanıtlar var.

enoch ayrıca etrafa gelen kırmızı bir gezegenden ve atmosferin altının sahip olduğu veya tükeneceği bir moleküle ihtiyaç duyduğundan ve gezegenlerinden gelip herkesin altınını aldığından söz ediyor. insanlar bunu Gezegen X ile ilişkilendiriyorlar, ancak bunun Mars olabileceğini varsayıyorlar, çünkü marsların suyu vardı ve yaşamı vardı, ama görünüşe göre kendilerini yok etmişler. ama dürüst olmak gerekirse bundan emin değilim. Bugün din onları okurken UFO’ları ve uzaylıları da işaret ediyor, çünkü tanrı bulutlardan indi deniyor, tanrı cennet bahçesinde yürüyordu, düşüncelerim uzaylılar devraldığında ve onları köle yaptığında ilk uygarlıkların kasabası ve onları köle yaptı itaat sürgün edildi. Azteklerin nasıl neredeyse tamamen yok edildiğini ve diğer olayların insanların neredeyse nesli tükenmek üzere olduğunu hayal ediyorum, bu varlıklardan itaatsizlikten öfkeliydi.

peki bugün neredeler? Belki aramızda, ya da ölmüş olabilirler. UFO’ların etrafta oynadığına ve aktivitenin gittikçe daha sık hale geldiğine dair kesinlikle% 100 kanıt var. şimdi Rusya ya da Çin’den insan dostlarımız, bilmiyorum. bu büyük soru. biz de kökenimiz ve tarihimiz hakkında tamamen yalan söylediler. UFO’ları bir komploya dönüştürdüler ve şimdi birdenbire gerçek oldular.

kendime soruyorum. neden varız neden şu anda ben kimim? sonsuz olasılıklar dışında, ben bu insanım. Bence bu sadece bir başlangıç, varoluşun nereden geldiğini düşünmeye çalışmak tuhaf ve bunun da “olduğu ve ben” olduğunu tarif etmenin tek yolu. Hepimiz birden bire güneşin etrafında dönen ve yörüngede dönen, trilyonlarca yıldızla birlikte süper büyük kara delik olan ve muhtemelen hesaplayamayacağımız bir hızda hareket eden bir güneşin etrafında dönüyoruz. bu yüzden benim tahminim, bu insan olarak var olabilir miyim? öldüğümde neden tekrar olmadı? İmkansız görünüyor ki, hiçbir şey ölümün sonucu olmaz, yoksa bilinçli olmazdık. başka bir olasılık, bizler tüm evrende bilinç sahibi olan son canlı türleriz. İnsanlık kesinlikle bilinçli bir seviyede gelişti ve belki de bu yüzden buradayız, mükemmel zaman gibi göründüğünde. Ayrıca eski bir ruh olduğunuzu ve oldukça irrasyonel olduğunu ve sizin de 1000’lerce geçmiş yaşama sahip olduğunuzu varsayın. Bence bu doğru olsaydı, bilirdin ya da çok daha gelişmiş bir varlık olurdun. İnanıyorum ki, öldüğümüzde başka biri ya da bilinç yeteneğine sahip başka bir şey oluruz ve dünyanızda ilerleyen bilge olursanız olun, bilincinize ve ruh evriminize dayanır. uyuduğumuzda patlama oluyor, uyanığız. Eğer ölsem, olabilecek her şey yapılırdı, zaman olmazdı, anlamadan çok açıklar. Yeni deneyimler ve olasılıklar için her şeyi kıvılcımlandırdığımı ve farklı bilincin de deneyimleri için yeni yollar olduğunu varsaydığım için, evren kendi kendini öğrenir.

Ama mesele şu ki, biz temelde kaya üzerindeki bir grup maymuyuz, çoğunluğun düşündüğü şey bu, biz sadece önemliyiz, dünya dışında hiçbir şey yok. bu tür şeylere de inanmak mantıksız, gerçek şu ki, küresel ısınma geri döndürülemez, ülkeler savaşın eşiğinde ve her şey parçalanıyor gibi. ve belki de, belki de nükleer silahlardan dolayı kendimizi çok fazla yok etmeye mahkumuz, ya da durum bu değilse, felaket bir 2050 yılını garanti edebilirsiniz. sular yükselecek, bitkiler büyüyemeyecek, hava kötü olacak ve sonunda insanlık fazla yaşayamayacak. şimdi sahip olduğumuz gerçek gerçeklik bu.

Farz edelim, beşgenin UFO içeriklerini yayınlamasının nedeni, insanları çok yavaş kullanmasıdır, bu yüzden geldiklerinde insanlar şoka girmeyecek ve dünya çok kaosa dönüşecektir. Böylece atmosferimizi düzeltebilir ve ilerlememize yardımcı olabilirler. şimdi bu büyük bir EĞER. UFO’lar Rus, Çin veya Amerikan teknolojisidir. 1930’dan beri onları yapmaya çalışıyorlar. Ancak eski tarihimiz, ziyaret edildiğimizi gösteriyor.

pek çok insan “Derin devlet! Şeytanlar! Reptilianlar!” dünya liderlerimizde ama bu adamların buluşma videolarını gerçekten izlerseniz, gizli bir ittifakı olmadığını açıkça görürsünüz, hepsi tuhaftır ve hepsi egodur. Bir masanın etrafında oturduklarından ve kötü entrikalar düşündüklerinden şüpheliyim. eğer bir şeyleri yöneten bir tarikat varsa, onların da bir tür güç yoluyla üzerlerinde etkisi olan uzaylılar olduğunu hayal edebiliyorum. İnsanların “dikkat dağıtıcı” dediği ve “gerçeği” gizleyen dünya çapında yaşanan olaylar çok saçma. Bu olaylar gerçekten oluyor, insanlar gerçekten ölüyor. bu, siz de yakın biri ölünceye kadar covid’in sahte olduğunu söylemek gibidir. ne kadar bencilce, ateşlerin sahte olduğunu ve kimsenin ölmediğini söylüyor. sizde olduğunu hayal edin. elbette bu tür insanlar “SONU! Tövbe et! MATRIX ÇARPIYOR! ” ne zaman talihsiz bir olay olursa onlar da. çok hayalperest.

öyleyse önemli ve doğru olan nedir? bahsettiğim her şey gerçekler ve olasılıklar, ya neden bilinçli olduğumuza dair bir anlamımız yok, ki bu hiçbir zaman hiçbir anlam ifade etmiyor. ya da biz en baştayız ve işler hayat boyu daha ilginç hale geliyor. eski felsefeyi ve eski bilimi okumak, artık gerçekten sadece bir şaka. evet, insanlara büyük şekillerde yardımcı olabilirler ve gelişmeme yardım ettiler ama benim için de alan watt’ı veya başka birini çok dinleyin ve “tamam bu öyle, gerçek bu” gibi davranmak çok aptalca ben lol. Hala daha fazlasını öğrenmek ve geliştirmek için çabalıyorum. insanlar hayat hakkında hiçbir düşüncesi olmadan hayata devam ederler, sanki robot gibiler.

Tabi ki ben de kimim, tamamen biliyormuşum gibi davranıyorum? bu sadece kişiselleştirilmiş bir bilinçtir, onlara yardımcı olabileceği olasılıklarla başkalarına da ulaşır. ya da sadece nefret ediyorum çünkü belki de söylediğim her şey gerçekliğinizi mahvediyor. ama inandığım şeyin de doğru ve sadece mantıklı olabileceğinden% 100 emin oldum. en azından insan duygusu. elbette insanların da istediklerine inanmalarına izin verilir. Denemeyeceğim ve seni dövmeyeceğim ya da yanlış olduğunu düşündürmeyeceğim. ama UFO’ların ortaya çıkma zamanı geldiğinde veya küresel ısınma geldiğinde veya hatta 3. Dünya Savaşını cehenneme çevirdiğinde. bunun son değil, başlangıç ​​olduğunu anlamaya çalışın. insanlar için tek umut, gelişmiş varlıkların gelip yardım etmektir. Eğer malzemeler sürekli olarak dünyadan çok fazla mars alınırsa, bu da uzun bir süre için de gerçekleşebilirdi. ve oraya su götürdülerse, ay yoksa nasıl işlevsel olacak. Ay burada önemli bir rol oynar. ve ayımızın nasıl dönmemesi ya da aydaki yaratıcıların asteroitlerin hiçbir kaya kanıtı veya çarpma izleri olmadan ona çarptığına dair hiçbir belirti olmaması garip değil mi? ve sismik grafiklere indiğinde ABD’nin aya nasıl gittiği, ayın üzerine indiklerinde bir saat boyunca titreştiğini gösterdi. Düşündüğümü söylemeyeceğim, bu senin için de araştırma

999 aşk

“büyük düşünceler (çok uzun)” üzerine 21 yorum

1. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-08-2020 05:38:23

2. Muş merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 19-08-2020 23:25:40

3. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 06-09-2020 17:13:54

4. Sakarya merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, saolun 21-09-2020 12:14:01

5. Elazığ merkezden ben doruk. Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 10:07:37

Yorum yapın