Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı?

Trump’ın Covid’in bir gündemi ilerletmeye oynadığını açıklamanın optiklerine meraklı.

Bu, bazı Trump idollerine tapanların Covid’in gerçek olduğuna ve Bill Gates aşısı olmaya hazır olacağına inandırır mı yoksa Trump, tüm bunları başlatan Çin’le savaşa gitmek için Amerikalıları bir araya getirmek için ölümünü taklit edebilir mi?

“Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı?” üzerine 16 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 03-10-2020 02:52:30

2. Ordu merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 03-10-2020 03:11:03

3. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım 03-10-2020 03:26:02

4. Muş merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-10-2020 03:44:30

5. Bitlis dan kimler var. Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı? . selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, saolun , Gürbüz – 269

6. Tokat dan kimler var. Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 36

7. Afyon dan kimler var. Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı? . Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 238

8. Ordu dan kimler var. Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı? . Merhaba herkese web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 192

9. Bu konu : ” Büyük ihtimalle Amerikalıları 3. Dünya Savaşı için zorlamak için Trump ölümü taklidi yapıyorlar mı? ” çok güzel. Selam web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 162

Yorum yapın