Sizce insanlığa karşı olası bir Kovid Komplosu planı var mı, yoksa krizden sağ salim çıkmama yardımcı oldukları için hükümetim tarafından aşılanmamalı mıyım? Şahsen ben ilk varsayıma daha yatkınım… peki siz ne düşünüyorsunuz?

Author

66 Comments

1. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 07:33:10

2. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

3. İstanbul dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selam paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 143

4. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 07:39:06

5. Karaman merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-07-2021 07:39:41

6. Siirt merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım 13-07-2021 07:40:03

7. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 285

8. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Osmaniye dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 307

10. Bilecik merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2021 07:47:45

11. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun

12. Denizli dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 456

13. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 99

14. Amasya merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 07:51:50

15. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Slm sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 229

16. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, saolun 13-07-2021 07:56:10

17. Uşak dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım , gaye – 417

18. Düzce dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 242

19. Sivas dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 185

20. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 08:03:30

21. Çorum dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Merhabalar siten inan ki mükemmel, sağolun , memo – 118

22. Çorum merkezden ben ali. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-07-2021 08:08:59

23. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 53

24. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 225

27. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 142

28. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 163

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 246

30. Amasya dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Mrb siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 169

31. Çorum dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selamlar web siteniz cidden hayran edici, sağolun , banu – 217

32. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler

34. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 423

35. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 456

36. Aydın dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım , emin – 318

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 482

38. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 352

39. Aksaray dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 321

40. Eskişehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sağolun 15-07-2021 07:43:01

41. Batman dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 357

42. Nevşehir merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-07-2021 03:18:53

43. Manisa dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 450

44. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Slm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-07-2021 21:10:33

46. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım

47. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan valla iyi, saolun 24-07-2021 02:22:44

48. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

49. Batman dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selamlar sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 234

50. Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 30-07-2021 19:02:55

51. Şırnak merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 20:08:23

52. Adıyaman dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 347

53. Rize dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 336

54. Hatay dan kimler var. Büyük İlaç Covid Gündemi . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 436

55. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım , ali – 391

56. Selam sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

57. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 30-08-2021 20:05:37

59. Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , – 137

60. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

61. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam paylaşım inanki dikkat çekici, saolun 09-09-2021 14:24:01

62. Edirne merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-09-2021 18:45:00

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük İlaç Covid Gündemi ” çok güzel. Merhaba siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 371

64. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

Write A Comment