“Paxil’i bırakmanın faydaları” nı Google’da araştırdım ve Google, çekilmenin yan etkilerinin ne kadar korkunç olduğuna dair bir dizi sonuç ve neden ilaç almanız gerektiğine dair makaleler verdi. DuckDuckGo’da aynı aramayı denedim ve aslında sorumu yanıtlayan ve bana ssri korku hikayeleri hakkında forumlar veren bağlantılar aldım.

Şimdi normalleşti ama düşündüğünüzde ilaçların tam anlamıyla televizyonda ve diğer medya organlarında ilan edilmesi ne kadar tuhaf? Bu ilaçlar tüm beyin kimyanızı mahvediyor ama şeker gibi reklamı yapılıyor. Ben gençken, doktorum beni anne babamla konuşmadan ya da daha az istilacı davranışçı terapi önermeden ilaçları değiştirerek bu zihne koydu.

Paxil’den çıkıyorum ve son 10 yıldır zombi olmaktan uyanıyormuş gibi hissediyorum. Komploya göre, tüm bu “önce zihinsel sağlığınızla ilgilenin” çılgınlığı, büyük ilaç firmaları tarafından daha fazla uyuşturucu ve daha fazla bağımlı elde etmek için yürütülen bir reklamdır. Bu bağımlılar, anti depresan kullanan ortaokul öğrencileri gibi çok genç. İnsanların artık ilaçlarını birdenbire alamadığı bir senaryo hayal edin. Kahrolası David Icke zamanımızın en büyük düşünürlerinden biri, dövüş benimle.

Author

20 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım

2. Selam herkese web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 430

4. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, tebrikler , – 217

5. Trabzon merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, saolun 02-02-2021 12:03:05

6. Düzce merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler 03-02-2021 21:30:15

7. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 68

8. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 156

9. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 485

10. Muş dan kimler var. Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. . Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 285

11. Van dan kimler var. Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. . Merhabalar sayfa inanki iyi, sağolun , Emine – 217

12. Kırıkkale merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 07-03-2021 19:11:23

13. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 187

14. selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Kastamonu dan kimler var. Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 191

16. Nevşehir dan kimler var. Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. . selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , – 284

17. Bu konu : ” Büyük ilaç ve büyük medya, anksiyete ve depresyon ilaçlarını herkese zorlamak için birlikte çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 55

18. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. Bitlis merkezden ben doruk. Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 18-04-2021 19:12:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link