Büyük İnternet Sıfırlaması yakın olabilir

Peter Schwartz rezil 2010 ile ilgili olan Global Business Network’ü kurdu Rockefeller belgesi ‘Teknolojinin Geleceği ve Uluslararası Kalkınma için Senaryolar’. Senaryolardan biri, 2020 pandemisi hakkında tüyler ürpertici derecede doğru bir tahminde bulunan Kilit Adımıydı. Başka bir senaryo Hack Attack’tı ve burada “daha sofistike bilgisayar korsanları şirketleri, hükümet sistemlerini ve bankaları kimlik avı dolandırıcılıkları ve veritabanı bilgi soygunları yoluyla ele geçirmeye çalıştı ve birçok başarısı milyarlarca dolarlık zarara yol açtı.”

Şu anda Schwartz, Salesforce’ta Stratejik Planlama Kıdemli Başkan Yardımcısıdır. Şimdi, 2017’de Salesforce’ta garip bir şey oldu ve şirket, açık kaynaklı yazılımları herkese açık olarak yayınlamak üzereydi. kötü amaçlı yazılım saldırılarına izin ver hızlı bir şekilde kurulacak (aracın adı Meatpistol), normalde gerekli olan birçok işi ortadan kaldıracak. İki çalışanı, yayınlanacağı sırada bununla ilgili bir sunum yapmak üzereydi, ancak bir saat önce, kodun yayınlandığını herkese açık bir şekilde duyurmamalarını söyleyen kısa mesajlar gönderildi, ancak telefonları kapalıydı, bu yüzden hala sunumu yaptılar. İki çalışan vardı daha sonra kovuldu. Salesforce, Meatpistol kodunu sakladı.

Bu yazılımın oluşturulması ve piyasaya sürülmesi, Peter Schwartz’ın senaryo planlama belgesinde açıklanan Hack Attack senaryosunun ortaya çıkmasına yardımcı olabilirdi. Salesforce içinde üst düzeyde planlanmış olsaydı, kodlayıcılar bunun sessiz tutulması gerektiğini anlamamış olabilir ve ayrıca yeni araçlarını göstermekten oldukça gurur duyuyorlardı.

İlgilenenler için işte sunum – DEF CON 25 – Josh Schwartz ve John Cramb – MEATPISTOL ve Modüler Kötü Amaçlı Yazılım İmplant Çerçevesi

Başka bir notta, Salesforce 2019’da 100 milyon dolarlık Zoom IPO satın aldı, ardından Ağustos 2020 civarında sattı, paralarını üçe katlamaktan fazla. Schwartz tahminler yapmakta o kadar iyi ki bazıları pandeminin yüz milyonlarca insanı Zoom’a taşıyacağını biliyormuş gibi düşünebilir.

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım , Emine – 120

2. Bolu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, saolun 11-08-2021 11:16:59

3. Bayburt dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 45

4. Erzincan merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 11-08-2021 11:21:01

5. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, şukuladım , ali – 160

6. Edirne merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-08-2021 11:24:59

7. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha iyi, sağolun , ahmet – 180

8. Osmaniye dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun , Aylin – 296

9. Çankırı dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 231

10. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 340

11. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler 11-08-2021 12:04:03

12. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, sağolun , ziya – 471

13. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-08-2021 12:56:25

14. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 339

15. Bayburt dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 11

16. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Merhabalar siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 296

17. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 385

18. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 59

19. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla çok iyi, teşekkürler , – 336

20. Burdur dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 492

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 362

22. Elazığ dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . Mrb web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 331

23. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ahmet – 463

24. Konya merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 10:23:23

25. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

26. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:26:39

27. Aydın dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler , – 375

28. Bu konu : ” Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 31

29. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 347

30. Hatay merkezden ben . Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun 10-09-2021 14:58:54

31. Sinop dan kimler var. Büyük İnternet Sıfırlaması – Rockefeller LockStep Pandemik planını yazan adam katalizör olabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , banu – 344

Write A Comment