BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan

Joe Frick, İlk Yayınlanma Tarihi: 01 Ağustos 1989 – The Sun dergisinin baskısı

Ülkedeki her insana yerleştirilen KODLU MİKROÇİPS, hepimizi herhangi bir kişiyi her an izleyebilecek bir ana bilgisayara bağlar ve böyle bir sistem için planlar, beğenseniz de beğenmeseniz de çoktan başlamaktadır!

Gizli plan, yüksek hükümet yetkilileri tarafından halkın korunması için bir hizmet olarak lanse ediliyor, ancak harekete itiraz eden bazı içeriden kişiler, Büyük Birader’in konularını kontrol etmenin başka bir yolu olduğunu söylüyor.

VericilerHükümet müdahalesini eleştiren Davis Milerand, “Üst düzey ulusal güvenlik ajanları, Bush Yönetimindeki kaynakları, her erkeğe, kadına ve çocuğa küçük bir vericinin implante edileceği projeye başlaması için ikna etmeye çalışıyor” diyor. iç kaynaklardan sızdırılmış bilgiler alındı.

“Bunun yetkililer için kayıp kişileri ve çocukları, suçluları ve casusları hızlı bir şekilde bulmasının iyi bir yolu olacağını söylemeye çalışıyorlar.

Enjeksiyonlar“Ancak günümüzün şaşırtıcı teknolojisiyle, sizinle ilgili her şey bir devlet bilgisayarına bağlanacak küçük bir mikroçipte saklanabilir.”

“Herhangi bir devlet kurumu, herhangi bir kişinin ne yaptığını ve ne yaptığını her an bilecektir.”

Diğer kaynaklar, minik vericilerin, ülke çapında bir aşılama programıyla bile bilmeden insanlarda küçük bir silahtan acısız bir şekilde enjekte edilebileceğini söylüyor.

Milerand, “Hükümetin yapması gereken tek şey domuz gribi aşısı gibi bir şey uydurmak” diyor.

“AIDS için bir aşı olduğunu söylediklerini düşünün. İnsanlar atış yapmak için gruplar halinde koşarlardı.

“Doktorların kendileri ne enjekte ettiklerini bile bilmiyor olabilirler. Mikroçiplerin, vücudu hastalıkla savaşmak için yeniden programlayan genetik implantlar olduğu söylenebilir. “

Ekliyor: “Program tüm federal, eyalet ve yerel hükümet çalışanlarının enjeksiyona tabi tutulmasını gerektirecektir.”

“Herkese hükümetin kölesi olan bir mikroçipin yerleştirilmesi sadece bir an meselesidir.”

… IncrediBro13 tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 5

2. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 244

3. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, şukuladım

5. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-12-2020 13:45:31

6. Adıyaman dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 319

7. Giresun dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, şukuladım , hatice – 53

8. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

9. Hakkari dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , doruk – 406

10. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-12-2020 19:39:44

11. Niğde dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 124

12. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Bitlis dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 452

14. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun

15. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 190

16. Düzce dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 234

17. Yozgat merkezden ben Emine. Selam paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 11-01-2021 19:29:16

18. Ağrı merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-01-2021 01:37:32

19. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 72

20. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, tebrikler

21. Erzurum merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-01-2021 10:12:51

22. Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım 26-01-2021 17:45:47

23. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 160

24. Gaziantep merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-02-2021 03:54:23

25. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 17

26. Bartın merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 04:24:31

27. Sivas dan kimler var. BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) . Selam sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 311

28. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 255

30. Bu konu : ” BÜYÜK KARDEŞ GELİYOR! Açıklandı: Her erkeği, kadını ve çocuğu etiketlemek için gizli plan (01 Ağustos 1989’dan bir Güneş makalesi) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 412

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link