Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım

“Bu hakikatlerin apaçık olduğunu, tüm insanların eşit yaratıldığını, Yaratıcısı tarafından devredilemez belirli Haklarla donatıldığını, bunların arasında Yaşam, Özgürlük ve Mutluluk peşinde koşmak olduğunu kabul ediyoruz. – Bu hakları güvence altına almak için Hükümetler insanlar arasında kurulur, adil yetkilerini elde eder yönetilenin rızasından , – Herhangi bir Yönetim Biçimi bu amaçlara zarar verdiğinde, Halkın onu değiştirme veya feshetme ve yeni bir hükümet kurma hakkı, temelini bu tür ilkeler üzerine atmak ve yetkilerini bu şekilde düzenlemek, onlara göre, onların Güvenlik ve Mutluluklarını en çok etkileyecek gibi görünecektir. “

“Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 125

2. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-01-2021 01:31:28

3. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 105

4. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım 09-01-2021 21:31:30

5. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 302

6. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Slm siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 195

7. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 406

8. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, saolun , Hasan – 266

9. Bu konu : ” Büyük milletimizi kuran kelimeleri asla unutmayalım ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 113

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link