2018 yılında Oxitec aldı Bill & Melinda Gates vakfından finansman “hastalıkların yayılmasıyla mücadele etmek” için genetik olarak değiştirilmiş Sivrisinekleri araştırmak ve yaratmak. Bu daha önce Brezilya’da denendi ve tartışma gerçekten yardımcı olup olmadığı konusunda devam ediyor ya da tepti. Mayıs ayının başlarında bu Sivrisineklerin her ikisinde de serbest bırakılmasının onaylandığı açıklandı Texas ve Florida, 2 medyanın şu anda rapor ettiğini belirtiyor dalgalanmalar in Covid19 vakalar. Burada bir bağlantı var mı?

Author

73 Comments

1. Sinop merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-06-2020 19:30:40

2. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Balıkesir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-06-2020 02:12:54

4. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım 27-06-2020 14:45:29

5. Adana merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:12:51

6. Çorum merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 02-07-2020 08:34:21

7. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

8. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım 10-07-2020 05:30:09

9. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, sağolun 18-07-2020 10:33:15

10. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 18-07-2020 18:01:56

11. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun 26-07-2020 21:51:50

12. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamlar web siten valla iyi, face de paylaştım 06-08-2020 20:35:33

13. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-08-2020 17:17:38

15. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 23-08-2020 01:03:48

16. Mardin merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2020 19:29:10

17. Mersin merkezden ben Aylin. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun 25-08-2020 04:46:24

18. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 29-08-2020 10:31:00

19. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 12:15:53

20. Selam herkese web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım

21. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

22. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 08:56:07

23. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

24. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:26:22

25. Yozgat merkezden ben ahmet. Mrb sayfa valla çok iyi, şukuladım 06-10-2020 15:12:03

26. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım

27. Gürbüz Reply

Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

28. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 280

29. Bartın dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Merhabalar web siten harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 224

30. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-11-2020 06:10:08

31. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

33. Gümüşhane merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-11-2020 20:10:22

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 227

35. Bartın merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:18:59

36. Aksaray merkezden ben banu. Selam paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:54:00

37. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 21-12-2020 05:21:05

38. Siirt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, tebrikler 26-12-2020 18:35:48

39. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 138

40. Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-12-2020 08:04:27

41. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 29-12-2020 06:40:11

42. Yalova merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-12-2020 13:03:04

43. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, saolun

44. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler , ali – 254

45. Ardahan dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Selam herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 256

46. Amasya merkezden ben memo. Mrb web siten inanki iyi, sağolun 10-01-2021 03:13:46

47. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten gerçekten iyi, tebrikler 12-01-2021 00:56:08

48. Diyarbakır merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, sağolun 13-01-2021 03:16:30

49. Hakkari dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 82

50. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-01-2021 16:47:28

51. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 1

52. Tunceli merkezden ben memo. Selam sayfa valla çok iyi, şukuladım 23-01-2021 03:24:23

53. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 123

55. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 04-02-2021 20:04:12

56. Antalya dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 496

57. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 221

58. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden güzel, tebrikler , Hasan – 249

59. Aksaray dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 109

60. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 147

61. Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

62. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 22:30:22

63. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

64. Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

65. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

66. Bingöl dan kimler var. Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 365

67. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

68. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

69. Bu konu : ” Büyük olasılıkla bir tesadüf, ancak şimdi Texas ve Florida’daki Covid19 vakalarında büyük ani artışların raporlarını görüyoruz. Her iki eyalet de Oxitec’in (Bill Gates tarafından finanse edilen) genetik olarak değiştirilmiş binlerce sivrisinekleri TX ve FL’de serbest bırakma planını açıkladığı birkaç hafta önce haberlerde yer aldı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , Emine – 344

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link