Ancak “uzmanlara güvenin” vatandaşlarının çoğuna göre Big Pharma’nın FDA veya CDC’yi kontrol etmesi mümkün değil.

Her nasılsa, en çok lobi parasına sahip olan sektörün hükümetimiz üzerinde hiçbir etkisi olmadı ve salgın tepkimizi hiçbir şekilde bozmadı.

Bu aslında bazı insanların “mantığı” dır. Şaşırtıcı, değil mi?

Author

19 Comments

1. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

2. Iğdır dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, saolun , ali – 472

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 378

4. Diyarbakır dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . Merhaba siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , gaye – 358

5. Bu konu : ” Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 300

6. Kütahya dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 4

7. Bu konu : ” Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki iyi, saolun , Hasan – 94

8. Kütahya dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, tebrikler , Hasan – 310

9. Giresun merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 06-02-2021 01:15:30

10. Bu konu : ” Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 486

11. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki iyi, teraziye tıkladım 16-02-2021 01:04:55

12. İzmir dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 404

13. Gümüşhane dan kimler var. Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 112

14. Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:44:25

15. Isparta merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun 20-03-2021 10:26:08

16. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Büyük Petrol Enerji Bakanlığı’nı Kontrol Ediyor. Savunma Müteahhitleri Savunma Bakanlığını Kontrol Ediyor. Büyük Tarım, Tarım Bakanlığını Kontrol Ediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok iyi, sağolun , hatice – 254

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link