Büyük Sıfırlama – 3 Çekim

BÜYÜK SIFIRLAMA – 1. ATIN

Kasvetli bir gelecek senaryosunda şunları buluruz:

-% 100 hisse ekonomisi serfliği uygulaması

-kurumsal / devlet kontrollü blockchain kimliği kimlik bilgileri

-tamamen entegre edilmiş bireysel fiziksel GPS ve iletişim takibi

-massive sansür, dijital bilgilerin gizli tutulması

– dijital sistemlerin / verilerin / fiziksel mülklerin kurumsal / devlet denetleyicileri arasında daha fazla zenginlik konsantrasyonu

-soft sosyal kredi sistemi (Western Nations için)

– yumuşak zorunlu aşılama (iki aşamalı toplum, aşı durumu ayrılmış ve GPS / iletişim takibi yoluyla zorunlu kılınmış)

Gelecekteki parlak bir durumda şunları buluruz:

– üretim araçlarının daha fazla ademi merkezileştirilmesi, girişimcilik / ekonomik rönesans için yasal hizmetler

-Küresel finansal sistemin daha fazla ademi merkezileştirilmesi, bireysel finansal egemenliğin artması

– dijital bilgilerin daha fazla ademi merkezileştirilmesi

3. dünya için daha fazla mali / hukuki hizmet kullanılabilirliği, ekonomik patlamayı teşvik eder ve yolsuzluğu azaltır

-Tüm demokratik ülkelerde seçimlerin güvenliğini sağlayan blockchain tabanlı seçmen kimlik sistemi

% 100 verimliliğe yaklaşan tedarik zinciri / üretim iyileştirmeleri

– evrensel olarak yükselen yaşam standardına yol açan küresel ekonomik patlama

BÜYÜK SIFIRLAMA – 2 ATIN

“Büyük Sıfırlama”, toplumumuzun farkında olan bireyler için bir kabus olacak.

Zaten bu distopik gelecekte yaşıyoruz.

Her zaman düşünürüz ki niyet birinde yaşıyoruz, ancak kendimizin aslında olduğumuzu fark edemiyoruz şu anda birinde.

Geçmişten insanları bizim zamanımıza getirirseniz, tanık oldukları şey karşısında dehşete kapılırlar.

Şu anda toplumumuzda yanlış bir şey görmeyen insanlar, Büyük Sıfırlamanın keyfine varacaklar.

Önümüzdeki 50 yıl için tahminler:

1. UBI bir şey olacak. Blok zinciri teknolojisi ile güçlendirilmiştir. ABD doğumlu her bireyin benzersiz bir adresi olacaktır. Bu, şehirden şehire değişecektir. UBI’ye bağımlı olanlar için diğer şehirlerde yaşamak için bir bekleme listesi olacak.

2. İnsanlar birbirinden tamamen izole olacak. En önemli iletişim biçimlerinden biri video yoluyla olacaktır.

3. Bilgiyi bulmak daha da zorlaşacak. Ana akım medyada öne sürülenlerle çelişen haberler bastırılacak.

4. İnsanlar çoğu ürüne sahip olmayacak – abonelikler ve kiralamalar olacak.

5. İzleyicilerimiz olmayacak çünkü herkes zaten bir akıllı telefon taşıyor. Yapacakları şey, sigortalarımızı düşürecek, daha fazla Devlet yardımı sağlayacak ve ödüllere erişim sağlayacak bazı teşvik fişlerine sahip olmak. Vücudumuzun izini sürecek – bir sağlık kliniğine ziyaretlerimiz bir sığırlar, üzgünüm araba teşhis kontrolü.

BÜYÜK SIFIRLAMA – 3 ATIN

Milyarder Chamath Palihapitiya’ya göre dünyayı yöneten 150 kişi var.

Chamath’ın bahsettiği elit plütokratlar kendi yollarına sahip olsaydı …

Kitlelerin mülkiyet hakları olmayacaktı.

Kitlelerin hepsi parçalanacak ve şehirdeki uzay verimli komünist bölmelerinde yaşayacaktı.

Kitlelerin üremeleri düzenlenirdi.

Kitleler yiyeceklerini düzenlerdi – ideal olarak böceklerden ve soyadan ve tabii ki daha az et içeren bir diyet.

Kitlelere sığır muamelesi yapılacaktı.

WHO, WEF, W her türlü organizasyon bu çabaya yönelik her türlü çabadır.

Gerçekten bilmen gereken bu.

SONUÇ

Elbette, Take 3 fazla zorlanmış görünüyor – bu, dünyanın küçük bir psikopat grubu tarafından yönetildiği anlamına geliyor.

Eminim Snopes bu “komplo teorisini” çürütmüştür …

WEF, WHO.

W organizasyonları konusunda – WWE.

Bu ne anlama geliyor?

Tabii ki, World Wrestling Entertainment.

Eğlence endüstrisindeki başka bir W organizasyonunu vurgulamak istiyorum.

WPE.

World Politics Entertainment.

Politika sadece eğlencedir.

Ne fazla ne eksik.

Böl ve fethet.

Bir hile.

Başkanlar seçilir, seçilmez.

Son gerçek Başkan JFK idi.

Son.

Oh, Mutlu Noeller …

https://www.youtube.com/watch?v=0uTTK1NJiPA

“Büyük Sıfırlama – 3 Çekim” üzerine 23 yorum

1. Aydın dan kimler var. Büyük Sıfırlama – 3 Çekim . Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , – 379

2. Diyarbakır dan kimler var. Büyük Sıfırlama – 3 Çekim . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 14

3. Burdur merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-12-2020 10:05:56

4. Bartın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-12-2020 10:05:58

5. Erzurum dan kimler var. Büyük Sıfırlama – 3 Çekim . Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 434

6. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama – 3 Çekim ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 238

7. Gümüşhane dan kimler var. Büyük Sıfırlama – 3 Çekim . Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 242

8. Bursa merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 00:34:37

9. Şırnak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 28-01-2021 15:27:32

10. Bilecik dan kimler var. Büyük Sıfırlama – 3 Çekim . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 114

11. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama – 3 Çekim ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 275

12. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama – 3 Çekim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 59

13. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama – 3 Çekim ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 128

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link