WEF ‘Büyük Sıfırlama’nın neyle ilgili olduğuna dair geniş bir genel bakış elde etmek ve ayrıca biraz ayrıntı içeren bir belgeselde veya yt’de olabildiğince çok şey öğrenmek istiyorum.
WEF’in kendilerinin neyi teşvik ettiğini ve neden kötü olduğuna dair bir karşı argümanı görmek istiyorum.

Umarım bunu yeterince sormuşumdur?
tnx

Author

14 Comments

1. Kars dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 104

2. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 299

3. Çankırı merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım 07-03-2021 06:30:05

4. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, sağolun 09-03-2021 01:49:30

5. Çorum dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 81

6. Trabzon dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 500

7. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 14-03-2021 00:41:38

8. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-03-2021 05:14:56

9. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 478

10. Afyon dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun , Emine – 314

11. İzmir dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Emine – 11

12. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Ankara merkezden ben doruk. Selam paylaşım inanki iyi, sağolun 16-04-2021 04:41:43

14. Tekirdağ dan kimler var. Büyük Sıfırlama. Bu görünüşte bölücü gündem / programın her iki tarafı için de uygun belgeseller? . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 146

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link