Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?)

BÜYÜK SIFIRLAMA (bir metin duvarı olduğu için yeniden biçimlendirildi, b)

YASAL UYARI: Ben sadece bir dostum. İşte düşüncelerim. Bu büyük sıfırlamanın esas olarak bir alanına odaklanıyorum, Ekonomi. Mümkün olan yerlerde boşlukları doldurun.

Gerçekte neler olup bittiğine dair katalizörü bulduğuma inanıyorum.Hepinizin bildiği veya bilemeyeceği gibi, federal rezerv sistemi ve ekonomik sistemimiz onlarca yıldır bozulmuş ve geri döndü ve esasen tüm ekonomiyi, esasen tüm ekonomiyi yarattı. bunun bir balon olduğunu biliyoruz.

Finans dünyasında olup biten tüm pislikleri tanırsanız ve tarihinizi, federal tarih ve anayasa tarihinizi biliyorsanız, bu mantıklı olacaktır. Yani bu, gerçek, destekli para birimini ve varlıkları halktan emerken sonsuz borç yaratan muhasebe hilesi ve faşizmden (Gov ve özel şirket birlikte çalışıyor) başka hiçbir şeye dayanmayan yapay, desteksiz bir sistem. Bu sistem son on yılda daha da tehlikeli bir şekilde çalışıyordu ve sürekli olarak gücü pekiştiriyor olmasına rağmen, üzerinde çalıştığı ve desteklediği yapay sistem, fizibilitesinin sonuna ulaştı ve kart evi çekilmek üzereydi (çünkü yapay !).

Yani her şey çökmek üzere. Hepsini. Ve modern bir çağ için tüm yeni teknoloji ve altyapının yuvarlanması bu balonu tamamen patlatacak (son birkaç yıldır gördüğümüz aksaklıklar). Öyleyse planları nedir?

Bunu gerçek zamanlı olarak görüyoruz: Bu arada, tankların kullandığı nakitsiz bir sistemi dağıtırken dikkatlerini dağıtarak ve onları korkutarak dünyayı kaput (çünkü insanlar daha büyük finansal sistem ve kompleksler hakkında aptal / cahil ve ne olduğunu bilmiyor) Dolar (belki de çoğu dünya para birimi, bunu anlayamadım ama çoğu ülke para biriminin bir şekilde dolara bağlı olduğunu gördüğüm kadarıyla) bildiğimiz gibi, ancak federal rezervin özel bankaları için ekonomik “merkezileştirilmiş” kontrolü koruyor. Ve son birkaç yıldır gördüklerime dayanarak, kurumlar geri satın alıyor ve konsolide ediyorlar ve piyasaya sürülen yeni teknolojinin (temiz enerji, robotik, yapay zeka vb.) Kontrolünü ele geçiriyorlar, yani esasen onlar ( her yerde bulunan “onlar” lol, bunlar özel bankalar ve holdingler;)) artık meyvelerini vermekte olan yeni sisteme sahipler, ancak dünyanın% 99,9’u rekabet edecek zenginliğe veya kontrole sahip olmayacağı için tek sahipler olacaklar Yeni sistem, yeni finansal sistem ve yeni piyasalar, yeni varlıklar ile havaya uçarken, çoğu da yaklaşan patlamada her şeyi kaybedecek veya tam bir kredi sistemine geçecek.

En büyük vuruş, kimsenin farkına bile varmayacağıdır. En azından, bu varlıkların çaresizliğini ve dolayısıyla manipülasyonunu kimse fark etmeyecektir. Peki bunu neden yapıyorsun? Fark etmediyseniz, kâr modeli var olan tek model değildir ve refah, sağlık ve mutluluk getirebilecek tek model değildir. Aslında, doğumdan beri hepimizin bildiği kâr modeli, ayrıntılı bir Efendi-Köle ilişkisinden başka bir şey değildir. (Bu noktayı daha fazla açıklamak için felsefe, maneviyat, antropoloji vb. Konulara dalmayı gerektirir ki en çok sevdiğim ama şu anda açıklayacak vaktim yok, ancak istek üzerine açıklamaktan memnuniyet duyarım).

Yani bu kar modeli, her şeyin alt satırında bir model hatalı. Örneğin, sürekli büyümeyi sürdürürken, yenilenebilir enerjilerden büyük petrol gibi kar elde etmeye nasıl devam edersiniz? Yapamazsın, yapmamalısın. Bir medeniyette ilerleme fikrinin GSYİH / ekonomik refah ile hiçbir ilgisi yoktur. İnsanlar buna inanarak aldatıldı. Gerçek medeni gelişmişlik ve ilerleme bizim medeniyetimiz değildir. (İçinde yaşadığımız hala gerçekten parlak ve güzel bir dünya, ancak ilerlediğimizi düşündüğümüz alanlar aslında bize ilerleme sağlamadı. Yalnızca Sith mutlak olarak ilgilenir, ancak yukarıda bahsedilen fenomen çoğunlukla eğer ona inerseniz doğrudur) . Bu, sahip olduğum için mutlu olduğum başka bir tartışma.

Ama her neyse, öyleyse şimdi diyelim ki dünya bedava enerjiye sahip, vb. Demek istediğim, ilerledikçe ve teknolojimiz yaşamı daha kolay / verimli hale getirdikçe vb. Kar modelini de düşürüyor. Ya da daha spesifik olarak, Efendi-Köle ilişkisini azaltır. Bu nedenle, sürekli büyüme ve benzeri son zamanlarda sürdürülemez olarak kabul edildi ve sürdürülemez demek, sonunda her şeyin ölmesi ve boka batması anlamına geliyor. Ve bunu istemiyoruz. Gelişmek ve yaşamak istiyoruz! Sooooo, eğer hala beni takip ediyorsan ve bunu kolaylaştırmadığımı biliyorum, üzgünüm, o zaman şimdi bunu Komünizm ile ilişkilendireceğim.

Federal, ekonomik yurttaşımızın hayatta kalması için mevcut sistemimizi komünizmle birleştirmemiz gerektiğini fark etti (dünya bankası ve dünya ekonomik forumuna bakın, Büyük Sıfırlama), ancak bu şekilde kontrolü nasıl koruyabilir ve kâr modelini nasıl sürdürebilirsiniz? Yeni sistemi tamamen tekeline alarak. Ancak, insanlar yasal komünizmin (burada Jacque fresk tipi çalışmalardan bahsediyorum) yeni teknolojimiz ve modernliğimiz göz önüne alındığında mümkün olduğunu bildiklerinde, komünizmin boktan biçimini (Uber varlıklı yönetici sınıf tarafından yönetilen halk için komünizm) nasıl kabul ettirirsiniz? O mofo komünü tam bir otoriter faşiste çeviriyorsun.

Öyle uzun lafın kısası, BUNLARIN TÜMÜ, KAYNAKLARI VE KONTROLÜ BİRLEŞTİRMEK İÇİN YENİ SİSTEMİN SAHİPLİĞİNİN KURULUŞU VE GÜVENLİĞİ SIRASINDA HATALI, YAPAY EKONOMİK SİSTEMİN ÇÖZÜMÜNÜ KAPATAN (FED) GÜÇLERLE İLGİLİ OLDU. “KOMÜNİZMİ” KURACAK BİR DÜNYA HÜKÜMETİ / FİNANS KURUMU KADAR “küreselleşme” adına dünya üzerinde tam hakimiyet kuracaktır. Tarihteki en büyük servet transferi. Dönem. Bunu gerçek zamanlı olarak görüyoruz. Muhtemelen çoğunuz bunu biliyorsunuz ya da en azından şüpheleriniz vardı, ancak geçen yılı araştırdıktan sonra bu konuda kesin bir şey söylemek zorundayım. Başarılı olup olmadıkları, insanların hiyerarşik piramidine bağlıdır, çünkü herkesin buna uyması gerekir. Olumsuz bir değişiklik olmayabilir, ancak iktidardaki insanlara avantaj sağlamayacaklarına güvenmiyorum.

Lütfen, düşüncelerinizi duymak isterim! Nereden geldiğime dair bir fikir vermek gerekirse, iki derecem var (finans / klasik edebiyat ve arkeoloji) ve araştırmaya bağımlıyım. Hepimizin tek bir organizma olduğuna inanıyorum ve “Öteki” ne yaptığımızı kendimize yapıyoruz. İnsanoğlunun bilincini koyduğu HER ŞEYİ gerçekleştirecek bilgi, teknoloji ve insan gücünün var olduğuna inanıyorum. Biri arkadaşlarımı seviyorum. Bu teori hakkındaki düşüncelerinizi bana bildirin, hepinizin ekleyeceğiniz değerli bilgiler olduğunu biliyorum, bu yüzden lütfen yapın!

TLDR: Federal Rezerv ile ilgili ve her zaman da öyle olmuştur.

“Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?)” üzerine 16 yorum

1. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, teşekkürler 04-01-2021 05:35:34

2. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 463

3. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 458

4. Karaman dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 431

5. Çanakkale dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Merhaba siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 360

6. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 205

7. Kastamonu dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Selam herkese sayfan valla iyi, tebrikler , ali – 432

8. Manisa dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 473

9. Muğla dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , banu – 320

10. Batman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım 06-02-2021 11:00:27

11. Yalova dan kimler var. Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) . Selam paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım , ali – 340

12. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama (düşündüğümüzden daha basit mi?) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler , memo – 316

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link