Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim:

Sağcılar, bunun bazı Yahudi seçkinlerin Komünizmi (her şeyin birkaç varlıklı kapitalistin sahip olduğu komünizmi install) yerleştirmek için nasıl bir komplo olduğuna dair çılgın komplo teorileri yapacaklar. Eminim korkmuş gericinin ruhunun derinliklerine inecekler ve bir tür göz yuvarlaması tetikleyici unsurlar içerecekler.

Solcular, planın ne kadar distopik olduğu konusundaki endişelerini dile getirmeye çalışacaklar ve hemen galaksiler arası iblislerin diş fırçalarımızı çaldığını düşünen komplo kurdu olarak etiketlenecekler. CNN, “Her iki tarafın uçlarında komplocu düşünce” üzerine saatlerce yayın yapacak. Çoğunlukla zayıf iradeli ve yaşam tarzı yanlısı sol, krank olarak etiketlenme korkusuyla onu eleştirmeyi bırakacak ve bırakacaktır. Neolibler ve neoconlar, bizi küçük apartmanlarda yaşayan ve geçim için funko poplar dağıtan iş işçilerine daha da aşağılamaya devam edecek.

Sağda neoliberal düzene hafifçe tehdit eden herkes ya polis devletine çekilecek ya da tasfiye edilecek ve soldaki herkes ya pes edecek ya da suikasta kurban gidecek.

Kaynaklar: kıçım, ama bunun doğru olduğunu biliyorsun

“Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim:” üzerine 31 yorum

1. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim iyi, tebrikler , gaye – 121

2. Sakarya dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 15

3. Yozgat merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-11-2020 15:54:52

4. Kilis dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Merhaba web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 389

5. Kars dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, şukuladım , ahmet – 179

6. Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 08-12-2020 06:24:57

7. Batman dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 185

8. Aksaray merkezden ben . Slm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:50

9. Hatay dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 230

10. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 47

11. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 11:16:02

12. Ordu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:32:00

13. Ağrı merkezden ben gaye. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 20:19:21

14. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 02:48:58

15. Kastamonu dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım , doruk – 368

16. Düzce dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım , banu – 343

17. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sağolun , ali – 2

18. Isparta dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Slm siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 109

19. Kocaeli dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . merhaba arkadaşlar sayfa cidden iyi, face de paylaştım , banu – 89

20. Ardahan dan kimler var. Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , ahmet – 425

21. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama etrafındaki söylemin önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl sonuçlanacağına dair tahminim: ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , emin – 16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link