Büyük Sıfırlama komplosu

Tamamen gerçek ve tüm seçkinlerimiz tarafından onaylandı. Kanada Başbakanı Justin Trudeau onaylıyor, Biden onaylıyor, Trump onaylıyor, hepsi onaylıyor çünkü ondan etkilenmiyorlar (yalnızca köylüler).

https://www.youtube.com/watch?v=ODu0WWSkax8

Böceklerinizi yemeye hazır olun (sadece seçkinler et yer) ve ayrıca insan yapımı mühendisliğin neden olduğu kıtlık nedeniyle 3. dünyanın büyük parçalarının sizin yerinizde kalmasına hazır olun, ancak “iklim değişikliği” ile suçlanacaksınız. İnanacağım.

Ne olursa olsun olacak, tek çözüm George Floyd 2.0 gibi protesto eden insanlar; Yüksek sesle ve agresif. Yoksa böceklerinizin köylülerini çevre dostu olarak yiyin, size araba da yok, ama biftek yerken özel jetimi uçurabilirim.

gönderen … dudeman55
[comments]

“Büyük Sıfırlama komplosu” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun , gaye – 489

2. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , hatice – 363

3. Karaman dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , memo – 178

4. Bingöl merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-12-2020 00:39:12

5. İstanbul merkezden ben ahmet. Slm siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:05:19

6. Zonguldak dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 119

7. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 431

8. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 143

9. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 327

10. Antalya dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . Slm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 133

11. Kayseri dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 366

12. Antalya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım 12-01-2021 00:38:52

13. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 231

14. Elazığ dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . Merhabalar siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 423

15. Siirt dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . Slm web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 235

16. Sinop dan kimler var. Büyük Sıfırlama komplosu . Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link