Bu Büyük sıfırlamanın ne hakkında olduğunu bana açıklayabilir misiniz? Onu gerçekten araştırmadım ve ileriye dönük etkilerini / önemini bilmek isterim. Teşekkürler

… bookey8 tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 128

2. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 180

3. Şırnak dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 168

4. Merhaba sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım

5. Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, teşekkürler

6. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-02-2021 12:53:36

7. Slm paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım

8. Eskişehir dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Selam herkese siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 162

9. Balıkesir dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 419

10. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 499

11. Zonguldak merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten inanki iyi, twitter da paylaştım 27-02-2021 02:10:49

12. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama sorusu ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 241

13. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 11:15:58

14. Samsun merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:20:40

15. Selam siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama sorusu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun , Hasan – 78

17. Kırşehir dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 12

18. Kocaeli dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 87

19. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun 09-04-2021 06:29:05

20. Bilecik dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Selam siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 77

21. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama sorusu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 500

22. Tekirdağ merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 29-04-2021 08:47:19

23. Trabzon dan kimler var. Büyük Sıfırlama sorusu . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , Hasan – 175

24. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama sorusu ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 303

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link