Büyük sıfırlama teorisi

Ya herkesin bahsettiği ‘sahte uzaylı istilası’ hükümetler tarafından toplumu sıfırlamaya zorlama planıysa? İnsanlar, totaliter yönetimlerini empoze etmek için yaptıkları sinsi komplolara çoktan uyanıyorlar, peki ya hükümet toplumu ‘düzeltme’ nedeni olarak bu işgalin nedenini döndürürse? Bunun ufo ifşasıyla bir ilgisi olduğunu düşünüyor musunuz? Sadece burada tükürmek, nefret etmeyin

“Büyük sıfırlama teorisi” üzerine 13 yorum

1. Sivas merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-01-2021 02:53:40

2. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, şukuladım 12-01-2021 03:42:38

3. Sivas dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Merhabalar siten yeminle iyi, sağolun , ali – 201

4. Erzincan dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 257

5. Van dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 22

6. Malatya dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 348

7. Batman dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 60

8. Kars dan kimler var. Büyük sıfırlama teorisi . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ali – 472

9. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 04:00:51

10. Bu konu : ” Büyük sıfırlama teorisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sağolun , – 344

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link