Aşının içinde insanı daha uyumlu ve aptal kılacak bir şey olduğuna inanıyorum. O zaman mülklerini seçkinlere sunmaya daha istekli olacaklar ve bu nedenle büyük sıfırlamanın 2030 gündemine daha kolay geçecekler “hiçbir şeye sahip olmayacaksın ve mutlu olacaksın”. Bu yüzden aptal uyumlu köleler.

Author

23 Comments

1. Bingöl merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa valla güzel, facebookta paylaştım 05-02-2021 07:28:02

2. Erzincan merkezden ben banu. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 09:32:03

3. Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım 05-02-2021 10:31:24

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Sıfırlama x aşıları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 185

6. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 05-02-2021 10:35:08

8. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Çorum merkezden ben ahmet. Selam sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 10:36:24

10. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-02-2021 10:40:39

11. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Sıfırlama x aşıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 115

13. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-02-2021 21:32:58

14. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun

16. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama x aşıları ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 111

17. Batman merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 27-02-2021 04:47:52

18. Afyon dan kimler var. Büyük Sıfırlama x aşıları . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 52

19. Mrb web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Büyük Sıfırlama x aşıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , banu – 374

21. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Sıfırlama x aşıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 423

23. Kayseri dan kimler var. Büyük Sıfırlama x aşıları . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 354

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link