Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar

Herhangi biriniz, büyük şirketlerin reklamlarının çoğunun şirketler için pazarlamayla hiçbir ilgisi olmadığını ve bunun yerine bilinçaltı mesajlaşma, öngörücü programlama vb. İle ilgili olabileceğini düşünüyor musunuz?

Yıllar boyunca, komplo meselelerine gerçekten derinlemesine dalmadan önce, büyük şirketlerin zaten sağlam bir marka bilinirliğine sahipken reklama bu kadar çok para harcaması benim için şaşırtıcıydı. Ayrıca, reklamcılığın arkasındaki temel fikirleri biliyorum, ancak reklamcılık önemli bir yatırım getirisi sağlıyor gibi görünmüyor. Kendimi düşündüğümde, geçen yıl reklam yoluyla yeni bir ürünle tanıştığım için bir şey satın aldığım ya da önceden bildiğim bir şeyi satın almaktan etkilendiğim için en fazla iki parmağıma güvenebiliyorum. aklımda. Nüfusun geri kalanının bu kadar farklı olduğunu hayal edemiyorum. Öyleyse, eğer durum buysa, bu bir BOK TON boşa harcanan reklam parasıdır.

Örneğin Coca-Cola’yı ele alalım. Önümüzdeki 3-5 yıl boyunca reklama bir kuruş daha harcayamazlar ve muhtemelen çok az pazar payı kaybederler. Başa çıkacakları küçük satış kayıpları, reklamlara harcamak DEĞİLDİR, kâr olarak elde edecekleri para miktarından neredeyse kesinlikle çok daha fazla olacaktır …

“Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar” üzerine 41 yorum

1. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-09-2020 23:28:48

2. Erzincan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:28:04

3. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:17:49

4. Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:19:06

5. Muğla dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 455

6. Muğla dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, sağolun , – 410

7. Çanakkale merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 29-10-2020 11:52:18

8. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 397

9. Konya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, saolun , ziya – 150

10. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 12:17:56

11. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-12-2020 01:37:52

12. Ardahan merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun 07-12-2020 15:19:51

13. Amasya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 114

14. Çorum dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 213

15. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:10

16. Niğde dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 341

17. Kütahya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 362

18. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 30-12-2020 01:59:14

19. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , emin – 487

20. Kırşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım 01-01-2021 18:03:19

21. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun 04-01-2021 10:02:50

22. Tokat dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Mrb sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 420

23. Ordu dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 83

24. Bitlis merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 12-01-2021 17:28:42

25. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, tebrikler 27-01-2021 01:33:08

26. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 322

27. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamlar siten yeminle güzel, face de paylaştım , emin – 49

28. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 20:35:33

29. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, saolun , Emine – 276

30. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, şukuladım , Aylin – 394

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link