Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar

Herhangi biriniz, büyük şirketlerin reklamlarının çoğunun şirketler için pazarlamayla hiçbir ilgisi olmadığını ve bunun yerine bilinçaltı mesajlaşma, öngörücü programlama vb. İle ilgili olabileceğini düşünüyor musunuz?

Yıllar boyunca, komplo meselelerine gerçekten derinlemesine dalmadan önce, büyük şirketlerin zaten sağlam bir marka bilinirliğine sahipken reklama bu kadar çok para harcaması benim için şaşırtıcıydı. Ayrıca, reklamcılığın arkasındaki temel fikirleri biliyorum, ancak reklamcılık önemli bir yatırım getirisi sağlıyor gibi görünmüyor. Kendimi düşündüğümde, geçen yıl reklam yoluyla yeni bir ürünle tanıştığım için bir şey satın aldığım ya da önceden bildiğim bir şeyi satın almaktan etkilendiğim için en fazla iki parmağıma güvenebiliyorum. aklımda. Nüfusun geri kalanının bu kadar farklı olduğunu hayal edemiyorum. Öyleyse, eğer durum buysa, bu bir BOK TON boşa harcanan reklam parasıdır.

Örneğin Coca-Cola’yı ele alalım. Önümüzdeki 3-5 yıl boyunca reklama bir kuruş daha harcayamazlar ve muhtemelen çok az pazar payı kaybederler. Başa çıkacakları küçük satış kayıpları, reklamlara harcamak DEĞİLDİR, kâr olarak elde edecekleri para miktarından neredeyse kesinlikle çok daha fazla olacaktır …

“Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar” üzerine 9 yorum

1. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-09-2020 23:28:48

2. Erzincan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:28:04

3. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:17:49

4. Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:19:06

5. Muğla dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 455

Yorum yapın