Herhangi biriniz, büyük şirketlerin reklamlarının çoğunun şirketler için pazarlamayla hiçbir ilgisi olmadığını ve bunun yerine bilinçaltı mesajlaşma, öngörücü programlama vb. İle ilgili olabileceğini düşünüyor musunuz?

Yıllar boyunca, komplo meselelerine gerçekten derinlemesine dalmadan önce, büyük şirketlerin zaten sağlam bir marka bilinirliğine sahipken reklama bu kadar çok para harcaması benim için şaşırtıcıydı. Ayrıca, reklamcılığın arkasındaki temel fikirleri biliyorum, ancak reklamcılık önemli bir yatırım getirisi sağlıyor gibi görünmüyor. Kendimi düşündüğümde, geçen yıl reklam yoluyla yeni bir ürünle tanıştığım için bir şey satın aldığım ya da önceden bildiğim bir şeyi satın almaktan etkilendiğim için en fazla iki parmağıma güvenebiliyorum. aklımda. Nüfusun geri kalanının bu kadar farklı olduğunu hayal edemiyorum. Öyleyse, eğer durum buysa, bu bir BOK TON boşa harcanan reklam parasıdır.

Örneğin Coca-Cola’yı ele alalım. Önümüzdeki 3-5 yıl boyunca reklama bir kuruş daha harcayamazlar ve muhtemelen çok az pazar payı kaybederler. Başa çıkacakları küçük satış kayıpları, reklamlara harcamak DEĞİLDİR, kâr olarak elde edecekleri para miktarından neredeyse kesinlikle çok daha fazla olacaktır …

Author

68 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım

2. Merhaba paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler

3. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-09-2020 23:28:48

4. Erzincan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-09-2020 01:28:04

5. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:17:49

7. Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:19:06

8. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

9. Muğla dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 455

10. Muğla dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhabalar paylaşım inanki çok güzel, sağolun , – 410

11. Çanakkale merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 29-10-2020 11:52:18

12. Bayburt merkezden ben Hasan. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım 01-11-2020 17:13:55

13. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 397

14. Konya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, saolun , ziya – 150

15. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 12:17:56

16. Nevşehir merkezden ben . Merhaba sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım 23-11-2020 21:50:20

17. Merhaba web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım

18. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-12-2020 01:37:52

19. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Ardahan merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun 07-12-2020 15:19:51

21. Amasya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 114

22. Çorum dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 213

23. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, şukuladım

24. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:10

25. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 341

26. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 362

27. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 30-12-2020 01:59:14

28. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , emin – 487

29. Kırşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım 01-01-2021 18:03:19

30. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun 04-01-2021 10:02:50

31. Tokat dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Mrb sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 420

32. Ordu dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 83

33. Bitlis merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 12-01-2021 17:28:42

34. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, tebrikler 27-01-2021 01:33:08

35. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 322

36. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamlar siten yeminle güzel, face de paylaştım , emin – 49

37. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 20:35:33

38. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok iyi, saolun , Emine – 276

39. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, şukuladım , Aylin – 394

40. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 346

41. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 311

42. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 62

43. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım

44. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

45. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-04-2021 21:27:28

46. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun 05-04-2021 04:27:37

47. Tokat dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 415

48. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım

49. Burdur dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Slm web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , memo – 11

50. Bu konu : ” Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, sağolun , hatice – 402

51. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

52. Tekirdağ merkezden ben banu. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-04-2021 04:20:00

53. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

54. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, sağolun

55. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler

56. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım

57. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun 15-05-2021 02:05:36

58. Van merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, saolun 20-05-2021 23:39:42

59. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler

60. Kayseri dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 255

61. Selam web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Gaziantep dan kimler var. Büyük şirketler, reklamcılık ve gizli ajandalar . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 384

63. Zonguldak merkezden ben memo. Mrb web sitesi inanki çok güzel, saolun 18-06-2021 09:30:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link