Zor olduğunu biliyorum ama buradaki bazı insanların büyük solar minimum tartışmasını takip ettiğini düşünüyorum çünkü bu, iklim değişikliği tartışmasının daha gerçekçi komplo tarafı.

Hava değişikliği tahminlerinden herhangi birini aşağıdakilere bağlayabilir misiniz?

Ice Age Farmer & Adapt 2030’u izliyorum ama içerik net bir şekilde pekiştirilmiş değil.

Author

14 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Büyük solar minimum ve yeni döngü hava durumu tahminlerine aşina olan var mı? . Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 426

2. Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamlar siten valla çok güzel, saolun 18-03-2021 00:30:09

4. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-03-2021 10:58:29

5. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Büyük solar minimum ve yeni döngü hava durumu tahminlerine aşina olan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 247

7. Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Ankara merkezden ben gaye. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, saolun 26-03-2021 06:50:58

9. Artvin dan kimler var. Büyük solar minimum ve yeni döngü hava durumu tahminlerine aşina olan var mı? . Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 165

10. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

11. Karaman dan kimler var. Büyük solar minimum ve yeni döngü hava durumu tahminlerine aşina olan var mı? . Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 386

12. Nevşehir merkezden ben . Selamlar web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 05-04-2021 12:20:45

13. Erzincan dan kimler var. Büyük solar minimum ve yeni döngü hava durumu tahminlerine aşina olan var mı? . selamun aleyküm web sitesi cidden çok güzel, saolun , ziya – 216

14. Hatay merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 08:23:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link