Büyük teknoloji

Şirketler, kilitlenmelerin insanların ruh sağlığına zarar verdiği için nüfus memnuniyetsizliğinin tehlikeli bir şekilde arttığını biliyor. İhtiyaç duydukları en son şey, bu öfkenin onlara odaklanmasıdır, bu nedenle, sizin bir tehdit olmadığınızdan emin olmak için algoritmalarını kullanarak onu yönlendirdiler.

BLM, Facebook, Google ve Amazon’un kendilerini tekel haline getirdiği gerçeğini gizlemek için kullanılan bir dikkat dağıtıcı.

Ted Kaczynski bizi bu konuda uyardı, bu süreci 5 adımda anlatıyor. Google / Facebook, öfkenizi anlamsız faaliyetlere yönlendirmek ve hafifletmek amacıyla algoritmalarını ve cihazınızda gösterilenleri değiştirir.

1) Kendi verimliliği ve güvenliği için, Sistemin teknolojik ilerlemeden kaynaklanan değişen koşullara uyacak derin ve radikal sosyal değişiklikler getirmesi gerekir.

2) Sistemin empoze ettiği koşullar altında yaşamın hayal kırıklığı, isyankâr dürtülere yol açar.

3) İsyankar dürtüler, Sistem tarafından ihtiyaç duyduğu sosyal değişimlerin hizmetinde kullanılır; aktivistler, Sistem için artık kullanılmayan eski ve modası geçmiş değerlere “isyan” eder ve Sistemin kabul etmemizi istediği yeni değerler lehine.

4) Bu şekilde, aksi takdirde Sistem için tehlikeli olabilecek isyankar dürtülere, sadece Sistem için zararsız değil, aynı zamanda yararlı olan bir çıkış sağlanır.

5) Toplumsal değişimlerin dayatılmasından kaynaklanan kamusal kızgınlığın çoğu, Sistemden ve kurumlarından uzaklaşır ve bunun yerine toplumsal değişimlere öncülük eden radikallere yöneliktir.

Toplumların ana sorunları aşırı nüfus ve petrol rezervlerinin azalmasıdır (bu gezegende sadece 53 yıllık yakıt kaldı).

Gönderen … Tyrant002
[comments]

“Büyük teknoloji” üzerine 16 yorum

1. Gaziantep merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-09-2020 17:28:13

2. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:06:50

3. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:18:28

4. Yalova merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 12:22:01

5. Mersin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 08:07:58

6. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-10-2020 10:01:32

7. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-10-2020 08:36:04

8. Afyon merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:19:46

9. Bu konu : ” Büyük teknoloji ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 480

10. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 20-10-2020 07:47:56

Yorum yapın