Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir.

Neredeyse herkesin bugünlerde bir akıllı telefonu var ve pek çok yaygın uygulama (sosyal medya uygulamaları dahil) iletişim bilgileri, konum, mikrofon girişi vb. Gibi şeyler için izinler gerektiriyor. Tüm bunlar siz olmadığınızda bile uygulama tarafından toplanabilir. aktif olarak kullanıyor.

Bu yüzden teknoloji şirketlerine ‘reklam satarak’ veya başka bir saçmalıkla gelir elde ettiklerini söylediklerinde güvenmiyorum, büyük olasılıkla verileri topluyor ve ardından çeşitli kuruluşlara ve ajanslara satıyorlar.

“Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir.” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , Hasan – 449

2. İzmir dan kimler var. Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. . Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 261

3. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 495

4. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-12-2020 02:46:59

5. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , memo – 22

6. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , doruk – 23

7. Denizli dan kimler var. Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 336

8. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 19:09:32

9. Çankırı dan kimler var. Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. . Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, teşekkürler , hatice – 440

10. Isparta dan kimler var. Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. . Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 78

11. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 193

12. Bu konu : ” Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 105

13. Isparta merkezden ben . Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 04:23:47

14. Gaziantep dan kimler var. Büyük teknoloji şirketleri, kullanıcıları gözetliyor ve verilerini gizliyor olabilir. . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 181

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link