ANTIFA, büyük teknolojinin parasını ödediği sahte taban grubu yine iş başında. Wi Spa’da kendilerini küçük kızlara ifşa eden sübyancıları savunmak için Wi Spa’ya geri döndüler. Bu sefer Proud Boys ve polisler tarafından karşılandılar.

Proud Boys, ANTIFA pedo destekçilerinin peşinden gidiyor –

https://www.youtube.com/watch?v=9iKI4DkZIQ0

Polis, pedoların harika insanlar olduğunu düşünen ırkçı ANTIFA beyaz bir kadını midesine plastik mermiyle vurdu –

https://www.youtube.com/watch?v=y5yviWTsK9k

48 Comments

1. Mardin merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2021 04:39:18

2. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım

3. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 297

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 256

5. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 18-07-2021 04:51:01

6. Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran edici, saolun , Aylin – 182

8. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Adana dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 158

10. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-07-2021 04:59:22

11. Eskişehir dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 150

12. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun

13. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun

14. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım

15. Burdur dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Merhabalar siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 13

16. İzmir dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 304

17. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 203

18. Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 18-07-2021 05:18:23

19. Muğla dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 289

20. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 312

21. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Kocaeli dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 408

23. Kayseri dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 184

24. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

25. Sinop merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 05:34:05

26. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 384

27. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 28

28. Bu konu : ” Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , – 441

29. Kayseri merkezden ben . Selam paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun 18-07-2021 12:14:32

30. Bayburt dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 429

31. Muş merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-07-2021 17:52:12

32. Rize merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 23-07-2021 04:37:28

33. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

35. Kırşehir merkezden ben memo. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-07-2021 11:00:52

36. Aksaray dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 292

37. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 29-07-2021 07:01:14

38. İstanbul dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 181

39. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-08-2021 17:13:38

40. Samsun dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 385

41. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler

42. Isparta dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , emin – 203

43. Rize merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, tebrikler 31-08-2021 19:11:50

44. elif yılmaz Reply

Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

45. Ardahan dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selamlar siten vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 97

46. Bursa dan kimler var. Büyük teknoloji tarafından ödenen ANTIFA, Proud Boy ve LAPD’ye saldırmak için Wi Spa’ya geri döndü. . Selam paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 319

47. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, saolun 13-09-2021 22:14:31

Write A Comment