Kategoriler
Genel

Büyük uyanış bir tuzak mı?

Şu anda gerçekleşmekte olan enerji değişimine dair araştırmalar yapıyorum ve tüm bunlar hakkında balık gibi bir şey var. İki olasılık görüyorum.

1. Her şey bir aldatmaca olduğunu ve baştan beri. Popülasyonu başka bir gerçeklik seviyesine uyandırmak istiyorlar, ama kontrol ettikleri.

2. Uyanışın geldiğini biliyorlardı, bu yüzden insanları bir tuzağa yönlendirmek için yeni çağda bir sahte yarattı.

Yani eğer arkasındalarsa, kendi kontrol sistemlerini zayıflatan bir şey yapmak için ne sebepleri olurdu. Aklıma gelen birkaç şey var.

1. İnsanların sonunda uyanacak ve isyan edeceklerini anlıyorlar, bu yüzden isyanı kontrol etmek istemiyorlar.

2. Giderek daha fazla insanın vücut dışı deneyimler edinmeyi ve öbür dünyayı öğrenmeyi öğrendiklerini biliyorlar, bu yüzden çok fazla insan insanlara fiziksel dünyaya kıyasla cennet gibi görünen ama sadece başka bir tutma alanı olan başka bir gerçeklik vermek istiyorlar. Bu yeni çağ 5d dünya olurdu.

Eğer geleceğini biliyorlar ve insanları bir tuzağa yönlendirmek istiyorlarsa, yeni çağı taklit olarak kullanıyorlar. Ve bunun nedenleri açık.

1. Onları kontrol ettiğin sahte bir uyanışa yönlendir.

2. Onlara fiziksel dünyayla karşılaştırıldığında cennet gibi görünen ama hala sadece bir tutma alanı olan sahte bir gerçeklik verin. Yine yeni çağ 5d dünya.

Yani şu ya da bu şekilde balık gibi bir şey oluyor. Ya arkasındalar. Bu da david icke (büyük olasılıkla bir şilin olan) gibi insanların neden on yıllar önce konuşmasına izin verdiklerini açıklar. Ya da geleceğini biliyorlardı ve yeni çağını taklit etmek için kullanmak istediler. Her iki durumda da bir şeye bağlılar ve bunun ne olduğunu bulmamız gerekiyor.

“Büyük uyanış bir tuzak mı?” için 18 yanıt

Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 09-05-2020 08:53:22

Bitlis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 13-05-2020 04:32:20

Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:27:08

Samsun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 08:27:13

Osmaniye merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım 14-05-2020 12:08:02

Sivas merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 12:09:12

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 12:09:56

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 29-05-2020 13:07:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir