Tamam … tecavüz edip kan içen seçkinler var, tamam mı? Ama Q SAHTE. Politika yöneten kişiler tarafından kurulur. Cumhuriyet’in antifa veya blm’si gibi. İnsanları gerçek şeyler hakkında konuşurken deli gibi göstermek için yapıldı. Donald Trump kurtarıcı değil, onlardan biri, tıpkı Biden gibi. Her iki kukla.

Author

15 Comments

1. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 374

3. Gümüşhane dan kimler var. Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? . Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , ali – 151

4. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. Selam herkese siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 378

7. Rize merkezden ben hatice. Slm siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:41:16

8. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-03-2021 13:59:57

9. Bu konu : ” Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 12

10. Aksaray merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-03-2021 22:10:12

11. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-03-2021 01:00:48

12. Bu konu : ” Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 161

13. Bu konu : ” Büyük Uyanış gerçekleştiğinde kime inanacaksın? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 77

14. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 13:49:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link