Son birkaç yıla ve şu anda nereye gittiğinize bakın.

Seçilmiş liderlerimizin yabancı güçlere yardım etmesi de dahil olmak üzere, küresel yolsuzluğun yayılmasının eşiğindeyiz. İnsanları, “liderlerimizin” %99,9’u düşük tutmak için birlikte çalıştığı gerçeğine uyandırmak.

GameStop hisse senedi fiyaskosu, ekonomimizdeki ve borsamızdaki yolsuzluk hakkında çok daha fazla insanı uyandırdı. Piyasa seçkin insanlar lehine sabitlenmiştir ve maymunlar artık onları sakatlama ve muhtemelen ekonomiyi çökertme yeteneğine sahiptir.

Dünyanın her yerinde görülen UFO’lar, deli gibi bilgi sızıyor. İnsanları bu evrende yalnız olmadığımız gerçeğine, gerçekliğimizin deneyimlediğimiz madde dünyasından çok daha derin olduğu gerçeğine uyandırmak.

Covid gerçek ama belli ki insanları haklarından vazgeçmeye korkutmak için bir araç olarak kullanılıyor.

Eminim isimlendirebileceğimiz başka örnekler de vardır ama mesele şu ki, binlerce yıldır içine düştüğümüz bu vahşi, vahşi maymun evresini geçmek için insanlığın uyanması gerekiyor. Uyanın, millet!

33 Comments

1. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım

2. Kütahya dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler , hatice – 23

3. Denizli dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 344

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 100

5. Eskişehir dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Merhaba web siten vallaha iyi, şukuladım , Hasan – 339

6. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 30-06-2021 20:24:31

7. Ağrı dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 428

8. Batman dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 492

9. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Zonguldak dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 395

11. Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , Emine – 486

12. Bayburt dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, teşekkürler , gaye – 186

13. Kırklareli dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Merhabalar sayfan inanki iyi, şukuladım , emin – 335

14. Kırklareli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-07-2021 17:51:07

15. Slm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım

16. Denizli dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 6

17. Kırıkkale dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Slm sayfan cidden çok güzel, saolun , Aylin – 114

18. Giresun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-07-2021 19:47:38

19. Batman dan kimler var. “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. . Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 472

20. Slm sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

21. Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 04-08-2021 05:49:13

22. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

23. Ardahan merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 15:50:25

24. Rize merkezden ben Aylin. Slm siten valla iyi, face de paylaştım 22-08-2021 17:35:39

25. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım 24-08-2021 20:17:21

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 28

27. Van merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 01-09-2021 15:12:01

28. Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 385

29. Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha güzel, saolun , hatice – 457

30. Bu konu : ” “Büyük Uyanış” siyasi yolsuzluğu ortaya çıkarmaktan daha fazlasıdır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 458

Write A Comment