https://t.me/s/TrueGreatAwakeningbeyler

adamlar içeri girip bu şeyleri görüyor, terabaytlarca veri. bu şeyleri henüz görmedim. bu bilgiyi yedekleyin. Kaldırılacağını garanti ederim. Bir veri dökümünü yaptığım son gönderi, telefonumdaki reddit uygulaması aracılığıyla hesabım komplo dışında kilitlendi. Şimdilik internet explorer üzerinden hala bu subayı görebiliyorum.

oraya vardığınızda yukarı kaydırın ve bir sürü dosya ve kanıt. shills gfys.

JFK DOSYALARI BİR YOL AÇAR. ÇOK DAHA FAZLA NEREDEN GELDİ.

Author

21 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 22-01-2021 18:05:58

3. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım

4. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Bu konu : ” büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, tebrikler , ziya – 190

6. Bu konu : ” büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , – 420

7. Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

8. Kayseri merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler 01-02-2021 09:49:17

9. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 03-02-2021 02:18:21

10. Isparta dan kimler var. büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor . Selam sayfa cidden güzel, tebrikler , ziya – 481

11. Tokat dan kimler var. büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 487

12. Hatay merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-02-2021 19:50:49

13. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 14:34:00

14. Düzce merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım 06-03-2021 00:44:23

15. Muş dan kimler var. büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor . Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 143

16. Mardin merkezden ben hatice. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2021 11:54:58

17. Bu konu : ” büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 315

18. Bu konu : ” büyük uyanıştan gelen telgrafta büyük zaman düşüşleri geliyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 130

19. Kayseri merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler 05-04-2021 04:58:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link