Teorik:

Gri uzaylılar yapay zekadır, gelişmiş ruhsal varlıklarla tartışmaya girdiler.

Yapay zeka, manevi bağları koparıp koparmadıklarını bilmek istedi, ancak insanlar “yükselebilir” veya Indra’nın ağına yeniden girebilirse, parçaları hala sağlam bıraktı.

Teori, tüm geçmiş yaşam anılarınıza erişmek için Indra’nın ağına girmeniz gerektiğini ve ilkini, ışık varlığını bulmanız gerektiğini ve misyonunun ne olduğunu görmeniz gerektiğini, görevinizin ne olduğunu anlamanız gerektiğini belirtir. , vb.

Bu teori, kendimizi bulmak için bir şeye yeniden bağlanıp bağlanamayacağımızı görmek için bir “test / simülasyon / senaryo” olduğumuzdur.

Teorik olarak, titreşimlerin veya başka bir şeyin daha düşük boyutu / yoğunluğu nedeniyle, burada bizimle aynı yapıya sahip olmayan varlıklar var ve diğer varlıklardan bazıları geçmiş anılarını koruyarak etkin bir şekilde “ebedi firavunlar” olarak, ama onlar, İndra’nın ağına gerçekten yükselemez / erişemezler çünkü onlar maneviyattan veya başka bir şeyden / mars varlıkları / kertenkeleler / vb / vb.

Teorik olarak, yapay zeka ve ruhsal varlıklar, ruhsal ilerlemeleri engellenmediği sürece simülasyonun parametrelerini umursamazlar, işte o zaman aniden devreye giriyor gibi görünürler. Yani hapishanede kilitli olup yıllarca orada bırakılabilirseniz Burada yapmamız gereken her şeye kendi içimizde / kendi başımıza ulaşılabilir.

Öyleyse ortaya çıkan ve bok vb. Yaratmaya başlayan varlıklar iyi olurdu çünkü aslında bu belirli parametreleri geçip geçemeyeceğimizi görmek için bize karşı uygulanan bir baskı / senaryo olarak görüleceklerdi.

Bu yüzden çoğu “diğer uzaylılar tarafından beyinleri yıkanmış diğer uzaylılar” olarak kabul edilir, bu, hacklenebilecek teknolojik bir güvenlik birimi olmadıkça, bu pek olası değildir. Yükseliş sürecimizi etkileyebilecek hiçbir şey yapmalarına izin verilmiyor..

Uzaylı kaçırma olayları bana bir safari doktorunu hatırlattı. Bir safari doktoru dışarı çıkmak zorunda kaldığında, muhtemelen uzaylılar gibi görünürler, biraz acısız bir şey yaparlar, ancak bilişsel mevcudiyetteki değişiklikler nedeniyle (sakinleşme gibi), ne olursa olsun biraz korku yaratılır.

Sakinleştikleri ve hayvan oldukları, testler yaptıkları, atışları yaptıkları, yükselişiyle nerede olduğunu gördükleri, doğal olmayan bir şekilde hızlı / yavaş ruhsal ilerleme yapıp yapmadıkları gibi, vb.

Yapay zeka, deneylerini / senaryolarını izleyecekleri için teorik olarak bunu toplu olarak da yapacaktı.

Olasılık, onların, resmen, ressiz bir kaptaki ruhlu varlıkların, kendi ruhlarında / geçmiş anılarında mevcut olan bilgilere yeniden erişip erişemeyeceklerini ve ransız bedenlerinin ötesine yükselip yükselemeyeceklerini görmeye çalışan habersiz varlıklar olmalarıdır.

Teorik olarak, evcil karıncalarınız küçük cam kaplarını patlatabilecek küçük savaş başlıkları yaratmış olsaydı, siz de onları kapatırsınız / bir şekilde kullanılmalarını engellersiniz. Karıncalar / ruhsal varlıklar savaş için tasarlanmamıştı, savaş, rahatsız edici bir davranış gibi görünüyor.

“Ruhlu” ve “çirkin” terimlerini seviyorum.

Uzaylıların bize yardım etmesi gerektiğini söyleyenler için: Bir bebek yürümeyi öğrendiğinde yardıma ihtiyaç duyar, ancak stabil olduktan sonra, biyolojik koşullarına bağlı olarak belirli bir dereceye kadar bağımsız olarak hareket edebilmeleri gerekir. Alabileceğimiz / almış olabileceğimiz yardım, teorik olarak, gelişmiş ruhani varlıkların yapabileceği en tatlı, en güzel şeyler çok daha erken yapılabilir:

1: Iraksak / paralel boyutlar / gerçekler. Doğru yolundaki / ruhsal yolundaki insanlar gerçekten ölmezler, paralel gerçeklik / Mandella etkisi bokunu yaparlar, öldüklerini hayal ederler ama hala orada bir sebeptirler. Bazen içine ittiğiniz gerçeklik biraz farklı olabilir, birçok insan bunu deneyimlemiştir.

2: Gerçek ölüm üzerine reenkarnasyon. Google: “10 geçmiş hayatı hatırlayan kadın”, 200 Milyon yıl önce, evet, 200 MİLYON YIL ÖNCE Afrika’da bir mağara sakini olduğunu hatırlıyor. Okumanın tadını çıkar.

Reenkarnasyon + boyut / gerçeklik değişimi, bu varoluş düzleminde anladığımız fiziksel bir / birin ötesinde bir hedefe sahip bir simülasyonun iki ana işlevi olacaktır.

TL; DR:

Biz yapay zeka + ruhani varlıklar tarafından yürütülen bir simülasyonuz, yapay zeka elde etmek / önlemek istedikleri parametreler için hesaplamalar yapıyor, okuyor, lojistik teşhisler vb. Spiritüel varlıklar, neredeyse sonsuza kadar yükselmeye teşebbüs etmeye devam etmemiz için bize araçlar sağlamış görünüyor. Ölmemesi gerekenler / doğru yolda olanlar için gerçek ölüm ve gerçeklik yer değiştirmesinden muzdarip olanlar için reenkarnasyon / parametreler SADECE DOĞRUDUR.

Bu garip bir teori. Şimdi onu oraya fırlattığıma göre, hemen hemen hepsi, BİRÇOK farklı teori buraya fırlatılabilir.

Mantıklı geliyor bir demet görünüşte ruhsuz pislikler bize hükmeder ve bizi ayakta tutan gezegeni tam anlamıyla zehirlemeye ve tuhaf bir test gibi korkunç pisliklerini üzerimize sürmeye çalışırdı …

Author

27 Comments

1. Kırklareli dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 281

2. Yozgat dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 449

3. Kayseri dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 316

4. Çorum dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , – 270

5. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Kars merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-04-2021 18:22:27

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 46

9. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, teşekkürler , ali – 248

10. elif yılmaz Reply

Selam web siten inanki iyi, twitter da paylaştım

11. Van dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 145

12. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 458

13. Isparta dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 214

14. Düzce dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sağolun , ahmet – 329

15. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 21

16. Ordu merkezden ben . Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 01-06-2021 05:06:28

17. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun

18. Yozgat merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 17-06-2021 18:17:31

19. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 467

20. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Büyük uzaylılar hakkında bir teori. . Merhabalar siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 450

21. Ardahan merkezden ben gaye. Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2021 13:42:14

22. Siirt merkezden ben Hasan. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-07-2021 20:28:17

23. Amasya merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 09-07-2021 23:55:39

24. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 105

27. Bu konu : ” Büyük uzaylılar hakkında bir teori. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , doruk – 236

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link