SS: The Great Convergence’ı henüz duymadınız mı? Oh, bu sadece biyolojiyi dijital teknolojiyle birleştirme ve insan olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlama planı, hepsi bu. Bugün podcast’te James Corbet, halihazırda kullanıma sunulan biyodijital yakınsamayı ve bunun homo sapiens’in geleceği için ne anlama geldiğini ele alıyor.

https://odysee.com/@corbettreport:0/ep402-convergence:c

41 Comments

1. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Selam siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , – 362

2. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım

3. Aydın merkezden ben emin. Mrb paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler 07-06-2021 04:53:13

4. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

5. Kayseri dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 177

6. Samsun dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , emin – 244

7. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 494

8. Uşak dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 91

9. İzmir merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-06-2021 09:19:24

10. Selam herkese sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım

11. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-06-2021 16:22:46

12. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , doruk – 464

13. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten inan ki çok iyi, teşekkürler

14. Hakkari merkezden ben banu. Slm web siten yeminle çok güzel, saolun 22-06-2021 14:30:16

15. Çankırı dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 85

16. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 257

17. Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, şukuladım

18. Bayburt dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 278

19. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2021 03:07:00

21. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 321

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Slm siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 77

23. Kayseri dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 91

24. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 05-07-2021 05:10:35

25. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2021 15:02:58

26. Ardahan merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 18:57:20

27. Ağrı dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , memo – 47

28. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

29. Kütahya dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 312

30. Amasya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 03-08-2021 14:55:56

31. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

32. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2021 21:45:46

33. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 372

34. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler 30-08-2021 22:03:41

35. Kastamonu dan kimler var. Büyük Yakınsama Rehberiniz . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 41

36. Şırnak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 00:31:52

37. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 45

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 100

39. Bu konu : ” Büyük Yakınsama Rehberiniz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 369

Write A Comment