** önsöz: dolandırıcılık kanıtı internetten çok hızlı bir şekilde sansürlenir/temizlenir. Sonra MSN tam tersini söyleyen bir haber yayınlıyor. Dolandırıcılığa ayak uydurmak zor. Her not hemen yedeklenmelidir.**

Nazi propaganda bakanı Goebbels bir keresinde “diğer tarafı suçladığınızla suçlayın” demişti. Küreselcinin propagandacıları bu taktiğe gerçekten tutundular. Başkalarını sizin için suçladıkları herhangi bir şey, gerçekten yaptıklarına bahse girebilirler..

Unutmayın, karşı tarafı “büyük yalan”la suçlarlar. Seçim sahtekarlığına dair bir kanıt olmadığını ve bunun Trump’ın büyük yalanı olduğunu söylüyorlar.

Eh, Goebbels’in dediği gibi, bu aslında ONLARIN büyük yalanıdır ve bunu sık sık söylerler. Ve kanıt göstermeye veya tartışmaya çalışan herkes sansürlenir ve politikacılar görevden demokratik olmayan bir şekilde çıkarılma tehdidiyle karşı karşıya kalır ve birçoğu gerçek seçimlerle demokrasi talep etme cüretine sahip oldukları için suçlu terörist olarak etiketlenir.

“Reddit’in seçimleri etkileyebileceğinden eminim” – Reddit’in CEO’su, Çin’den milyonlar aldıktan sonra New Yorker ile 2018 röportajı sırasında

Olmayan delil.

gecenin ortasında sahte oy paletlerinde kamyonetle ve o gözlemcilerin ne yaptığınızı görmesine izin vermeyin. https://youtu.be/HmzvLepN15w

Seçim sahtekarlığının tanıklarının verdiği 234 sayfalık yeminli ifade. https://roar-assets-auto.rbl.ms/documents/7487/3.%20EXHIBIT%201%20(affidavits)%20(sıkıştırılmış).pdf?fbclid=IwAR2Wxa8qGCp0a5W7d7AMi_UsEp-zg5lGbYkZVQZohaOyx

Tanık psikopat küreselci tarafından çığlık atılıyor. Burada gerçekte olanları tersine çevirmek için bir SNL skeci yaptılar. https://youtu.be/U3FsZmjQ35I

Sonra mahkemelerin uygulamayı reddettiği tüm seçim kanunu ihlalleri var (yargıcın DNC’nin döngüsel mantıksal yanılgısını kullanmasını kapsayan gönderilerime bakın).

Seçim gözlemcilerinin gözlem yapmasına izin verilmemesi (bu konuda kazanılan gerçek dava ve bunun videoları) ve tabii ki oylama makineleri https://youtu.be/svEuG_ekNT0

https://i.imgur.com/r6k2tp4.png

Michigan Oylama Makinesi Adli Tıp Raporu Yayınlandı! “Antrim İlçesi 2020 seçimlerinin sonuçları onaylanabilir DEĞİLDİR.” https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/kczzbw/the_michigan_voting_machine_forensics_report_has/

New Hampshire Denetimi Oylama Makinelerinin Sonuçlarını Onayladı Güvenilmez Cumhuriyetçi oyların yalnızca %28’i sayıldı https://electionwiz.com/2021/05/21/breaking-new-hampshire-audit-confirms-voting-machines-results-unreliable/

zaten sansürlendi (yedekledim ama yüklemedim) https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/nmwo17/election_fraud_auditors_backdated_machines_in_new/

Yani küreselcinin büyük yalanını tekrarlayan birini görürseniz, onların gerçek bir insan olmadığını bilirsiniz. Dünya aristokrasisi tek dünya totaliter hükümetine geçmeye çalışırken, sizi kasten aldatmaya ve milyonlarca insanın zulmüne yardım etmeye çalışıyorlar.

Nazi ekipleri yorumlarda görünecek. Kullanıcı adlarını hatırlayın.

66 Comments

1. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , ziya – 386

2. Manisa merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 30-05-2021 17:40:49

3. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 324

4. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 180

6. Mardin dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Mrb siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 374

7. Batman merkezden ben Emine. Mrb siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-06-2021 06:16:29

8. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler , mehmet – 308

9. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Slm siten valla çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 91

10. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

11. Düzce merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-06-2021 00:46:13

12. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Selamlar siteniz valla iyi, teşekkürler , memo – 469

13. Aksaray dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Slm web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 139

14. Ordu merkezden ben Hasan. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 11-06-2021 20:24:14

15. selamun aleyküm web siten inanki çok güzel, tebrikler

16. Adıyaman merkezden ben hatice. Selam web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 12:15:54

17. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun 20-06-2021 21:50:25

18. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, sağolun 21-06-2021 04:33:17

19. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , memo – 325

20. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-06-2021 01:38:02

22. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 06:21:56

23. Artvin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım 23-06-2021 09:02:20

24. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

25. Iğdır dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, saolun , mehmet – 144

26. Çankırı dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 114

27. İzmir dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 78

28. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 24-06-2021 03:37:26

29. Tokat merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 21:41:38

30. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Çankırı merkezden ben ziya. Selam sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 05-07-2021 17:33:06

32. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

33. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 288

35. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler 13-07-2021 20:11:34

36. Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 36

38. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 338

39. Adıyaman dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 197

40. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 103

41. Hakkari dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 156

42. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 167

43. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 02:18:28

44. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım

45. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 09-08-2021 09:01:43

47. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

48. Bursa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 17-08-2021 14:44:34

49. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

50. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 25-08-2021 18:35:11

51. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 242

52. Zonguldak merkezden ben ahmet. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2021 12:35:32

53. Balıkesir dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 145

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 258

55. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Antalya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 02-09-2021 02:48:32

57. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , elif yılmaz – 54

58. Bartın merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2021 05:41:30

59. Eskişehir merkezden ben ali. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-09-2021 12:26:55

60. Bu konu : ” Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 194

61. Kocaeli dan kimler var. Büyük Yalan ve tarihin yeniden yazılması…. Büyükleri zorlayan bir yorumla karşılaştığımda her seferinde yeniden yayınlandı . Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 53

Write A Comment