Buz Küpü İkiyüzlülüğü

Ice Cube’u ve Hollywood, Yahudiler hakkındaki son yorumlarını ve siyah kültürün “çalınması” şeklini düşünüyorum. Şimdi, Ice Cube’un söylediklerine katılmıyorum, ancak ikiyüzlülüğü şaşırtıcı.

NWA’nın bir parçası olarak Ice Cube ön plana çıktı. NWA, Siyonist bir Yahudi olan Jerry Heller ile Ruthless Records’a sahip olan ve yaratan Eazy-E tarafından kuruldu. Bu doğru, Siyonist bir Yahudi! Heller, Niggaz With Attitude grubunu adlandırırken güçlü bir el oynadı. Heller ve tüm Siyonistler diğer tüm ırkları ve dinleri yok etmek istiyorlar. Siyahlar, kölelik ve insan hakları ihlallerinden dolayı kolay bir hedeftir. Her zaman Siyonist planın kara toplumu yıkmak ve yok etmek için bir parçası olmuştur ve gangsta rap ana planlarının büyük bir parçasıydı. Diğer çöp müzisyenleri, skankslar ve fahişelerin siyonistleri de sanatçı ve rol modeli olarak mevcutlar, ama ben araştırıyorum çünkü bu Ice Cube ile ilgili.

NWA’nın kendisi herhangi bir gerçek hardcore gangsterlerden oluşmadı, hepsi bir eylemdi. Gangsta oynuyorlardı ve amaçları kara toplumu toksik çöpleriyle kasten zehirlemekti (Dr.Dre’nin NWA’dan önce bir kadın gibi giyinmiş olduğunu unutmayın). O kadar iyi çalıştı ki, bugün, siyah topluluğun çoğunluğu açıkça birbirlerini zencileri çağırmayı kabul ediyor. NWA ve Ice Cube’un, çekici silahların, şiddetin, uyuşturucu kullanımının, uyuşturucu ticaretinin, kadın düşmanlığının, ırkçılığın ve hala siyah toplumu istila eden diğer toksik davranışların nasıl olduğunu unutmayalım. Bu bir tesadüf değildi. Ice Cube Siyonistlerin kölesi, öyle ve olmaya devam ediyor.

NWA’dan sonra, Ice Cube aynı Siyonist Yahudiler tarafından siyah toplumu zehirleme rolüyle ödüllendirildi. Solo müzik kariyeri vardı, filmde ve TV’de rol aldı ve onu toplumun gözünde normalleştirmek için her türlü çaba sarf edildi. Gece boyunca kukuleta sıçanından rol modeline dönüştü. Siyonist sihir. Ice-T, Dr. Dre ve diğerleri benzer bir geçiş yaptılar.

Şimdi, ruhunu bu şeytanlara satan ve tüm bir kültürü Siyonist çöple zehirlemekten kişisel olarak sorumlu olan Ice Cube’a sahibiz, şimdi çalıştığı insanlardan şikayet ediyor mu?!? Ve dahası, kendi halkını zehirlemek için yaptığı şeylerden şikayet ediyor! Bence Ice Cube ve Siyonist Yahudilerin ihalesini isteyerek yapan toplumdaki her bok en yüksek hesaba tutulmalıdır. Onları sokaklara sürüklemeli ve kültürümüzü temizlemeliyiz. Gün geliyor ve Siyonistler adına oynanan rolleri unutmayacağız.

Siktir et seni küp

“Buz Küpü İkiyüzlülüğü” üzerine 31 yorum

1. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-07-2020 21:25:16

2. Aydın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-07-2020 22:15:58

3. Amasya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-08-2020 04:40:54

4. Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 10-08-2020 05:24:13

5. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 20:09:26

6. Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 10:17:38

7. Tunceli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 30-08-2020 16:03:08

8. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 07-09-2020 07:38:15

9. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 00:42:46

10. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız gerçekten güzel, şukuladım 02-10-2020 10:40:04

11. Bu konu : ” Buz Küpü İkiyüzlülüğü ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun , emin – 41

12. Bu konu : ” Buz Küpü İkiyüzlülüğü ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 103

Yorum yapın