Kategoriler
Genel

C h i n a fabrika yangınları bir sürü?

Twitter’da bazı C h i n e s e gazetecilerini takip ediyorum ve bazen şifreli şeyler gönderiyorlar ya da çok şifreli değiller ama çok açık değiller. Son birkaç ay içinde sanki sanki sanki sanki sanki sanki şüpheli sanki bir çok yangın için yazı yazıyor / yazıyor? Fabrika yangınları yayılıyor, ya da “başka bir fabrika kendini ateşe verdi” .. ama neden olarak doğrudan bir cevap yok, sadece burada daha büyük bir şey önermek. Bunu bilen var mı? herhangi bir teori var mı?

Covid Ölümlerini Kurtarmak Mı?

-C / C / P’ye isyan eden ve yangınları başlatabilecek vatandaşlar yapabilecekleri tek şey bu mu?

nedeniyle eski ölçeklerde eski moda sigorta aldatmaca

??

(düzenle: yazım ve resim)

Resim yayınla

“C h i n a fabrika yangınları bir sürü?” için 13 yanıt

Ardahan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-05-2020 09:53:17

Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 22-05-2020 10:51:07

Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-05-2020 10:51:37

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 22-05-2020 10:51:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir