Bak, buraya yazı göndermeye başladım çünkü gerçeği öğreneceğimi biliyorum. Başka bir Reddit alt yazısına yazdım ve defalarca oy verdim çünkü sanırım insanlar bunların hiçbirinin gerçek olmadığını düşünüyor. Herkese sormak istiyorum, Covid yardım tasarısında yazılan uzaylı duyurusu ne hakkında? Son zamanlarda uzaylılarla ilgili gizliliği kaldırılan CIA belgeleri olduğunu duydum, bu belgelerde ne var?

Anadili İngilizce olan biri değilim, bu yüzden hataları affedin. Şimdiden teşekkür ederim!

12 Comments

1. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Kilis dan kimler var. C0v! D fatura ve uzaylılar . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 20

3. Kocaeli dan kimler var. C0v! D fatura ve uzaylılar . Mrb paylaşımın yeminle mükemmel, tebrikler , emin – 221

4. Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-04-2021 16:18:25

5. Kırklareli dan kimler var. C0v! D fatura ve uzaylılar . Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 264

6. Bu konu : ” C0v! D fatura ve uzaylılar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 6

7. Edirne merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-04-2021 07:56:37

8. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” C0v! D fatura ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 217

10. Bu konu : ” C0v! D fatura ve uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 80

11. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 04-05-2021 11:40:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link