İK bana CALOSHA ile ilgili olarak aşıyı iki hafta içinde yaptırmam gerektiğini, aksi takdirde sonlandırılacağımı bildirdi.

Dürüst olmak gerekirse, bunun benim başıma geleceğini düşünmemiştim ve bu durumda kendimi oldukça kaybolmuş hissediyorum. Kayıp bir ruh için bilgelik sözlerin var mı? kapana kısılmış hissediyorum

24 Comments

1. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 415

2. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 218

3. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 01:36:07

4. Selamlar sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. . Selamın aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 95

6. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun

7. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki güzel, face de paylaştım , Aylin – 440

8. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

9. Ardahan dan kimler var. (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. . Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 289

10. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 454

11. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 4

12. Isparta dan kimler var. (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. . Selam siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 307

13. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 6

14. Tunceli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2021 13:28:46

15. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 197

16. Hatay merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 19:20:37

17. Karabük merkezden ben . Merhabalar web siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2021 12:00:29

18. Adıyaman merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 10-09-2021 17:21:53

19. Bu konu : ” (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 462

20. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. (CA) İşimi sürdürmek istiyorsam önümüzdeki iki hafta içinde aşı olmam gerekiyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 48

Write A Comment