Hayatım boyunca bir Yahudi ve Siyonist oldum, Yahudi eğitimi aldım, hatta barış ve demokrasiyi hedefleyen aktivizm çalışmaları yapmak için birkaç kez İsrail / Filistin’e gittim ve hala hiçbir şey duymadım.

Şimdiye kadar küresel bir felaketin mühendisliğine dahil olmam, çalınan servetimi Mossad’dan aldım ya da en azından Soros ile temasa geçip büyük bir bankanın yönetim kuruluna yazılmam gerektiğine gerçekten yeterince yaşlı olduğumu hissediyorum. . Yanlış bir şey mi yaptım?

Daha boynuzlarımı büyütmedim ya da herhangi bir şeytani ritüele davet edilmedim. Bir şey mi kaçırıyorum? Nasıl katılırım? Bedava sürüşümü istiyorum

… nagavista tarafından gönderildi
[comments]

Author

10 Comments

1. Hatay merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 27-02-2021 09:48:40

2. Uşak merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 09:48:45

3. Bu konu : ” (((Cabal))) için nasıl kaydolurum? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 35

4. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

5. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 14-03-2021 00:57:17

7. Kırıkkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım 09-04-2021 11:45:32

8. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

9. Kastamonu merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 15-04-2021 12:31:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link