Kategoriler
Genel

Cabal ve Qanon’un Vahiy

Herkese merhaba, bu benim ilk yazım, bu yüzden umarım buna izin verilir. Sadece dünyada olup bitenler hakkında bir tartışma yapmak istiyorum ve hissettiğim şey, gerçek zamanlı olarak oynamaya başlayan Vahiy kitabı olabilir.

Başlamak için bir yer 1 ve 2 mühür olurdu sanırım.

Vahiy 6: 2-4

2 Beyaz bir atı gördüm ve ona baktım: Ona oturan bir yay vardı; ve ona bir taç verildi: ve fethetti ve fethetti. 3 İkinci mührü açtığında, ikinci canavara, Gel ve gör dediğini duydum. 4 Kırmızı olan başka bir at çıktı: ve ona yeryüzünden barışı almak için oturan ve birbirlerini öldürmeleri için güç verildi: ve ona büyük bir kılıç verildi.

Bu 2 mühür arasında bir çelişki var gibi görünüyor. Beyaz At binicisine bir taç verilir ve fethetmek için dışarı çıkar. Yine de kırmızı atın binicisi yeryüzünden barışı alır. Daniel 9:27, gelecek Anti-Mesih’in birçokları ile bir antlaşmayı teyit edeceğini söylüyor. Daniel 8:25 Barış ile birçoklarını yok edeceğini belirtiyor. Anladığım kadarıyla, sahte Mesih olarak barış vaatleriyle aldatılacak. Bunun kolayca kavranabileceğini hissediyorum. Şimdi işler biraz daha zorlaşıyor. Canavar ve Harlot’a bakalım.

Şimdi önsöz yapmak istiyorum, bunların hiçbiri dogmatik değilim. Ama bağlantılar, bence, ürkütücü görünüyor. Harlot’un Kudüs’ün kendisinden başka bir şey olmadığına inanıyorum. 7 baş, üzerinde oturduğu 7 dağdır ve rev 17:18, “gördüğünüz kadın, dünyanın kralları üzerinde egemen olan büyük şehirdir. Şimdi birçok bilim insanının bunun Roma, hatta Vatikan olduğunu söylediğini gördüm, çünkü bu görüşten hiçbir şeyi yok etmeyi kastediyorum çünkü hepsi I’den daha zekidir, ancak Trump yönetimi altında ortaya çıkan şeyler ile Kudüs’ün gerçek fahişe olması muhtemeldir. Siyonizm, Gizli Toplumlar ve Kanon’a girin.

Dünyayı kontrol eden gizli bir toplum olduğunu söylemek hayal gücünün bir parçası değildir. ABD Doları’nın her yerde sembolizmi var. Her şeyi gören gözden, 13 sayısının birden fazla örneği, önün sağ üst köşesindeki küçük baykuşa. Tanrı İbrahim’i ulusların babası olarak kutsadı, Yakup’u başlatan İshak’ı doğurdu. Jacobs adı İsrail olarak değiştirildi ve ondan 12 kabile doğdu. İlluminati, kabal veya 13 konsey üzerine daha derin bir çalışma, yüzyıllardır saf tutulan belirgin kan çizgileri olan 13 aileyi canlandırıyor. Hatta ailelerden birinin Lucifer’in kendi soyunu içerdiğine inanılıyor. CIA kütüphanesinde, bu ailelerin Kan Hatlarını detaylandıran bir belge var, eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki link.

https://www.cia.gov/library/abbottabad-compound/FC/FC2F5371043C48FDD95AEDE7B8A49624_Springmeier.-.Bloodlines.of.the.Illuminati.R.pdf

Şimdilik bu ailelerden 3 tanesinde Rockefeller, Rothschild ve Kennedy’nin sıfırını almak istiyorum.
Şimdi bu ailelerin işlediği tüm zulmü tam olarak anlatacak zamanım ya da yeteneğim yok. Bugün burada söylediğim şeylerden herhangi birinin gözünüze çarpması durumunda kendinizi araştırmanız için dua ediyorum.

Rockefeller
Karşılaşmaya çalıştığım şeyi çerçevelemek için bir an David Rockefeller’ın Memoirs adlı kitabına odaklanmak istiyorum. Bu kitaptan 2 alıntı gerçekten bana yapışıyor.

1’inci

“Washington Post, New York Times, Time Magazine ve yöneticileri toplantılarımıza katılmış ve neredeyse 40 yıldır takdir vaatlerine saygı duyan diğer büyük yayınlara minnettarız… Bizim için imkansız olurdu. o yıllarda tanıtım ışıklarına maruz kalmış olsaydık dünya için planımızı geliştirmek. Ancak dünya daha sofistike ve bir dünya hükümetine doğru yürümeye hazır. Entelektüel seçkinlerin ve dünya bankacılarının süper-ulusal egemenliği, geçtiğimiz yüzyıllarda uygulanan ulusal oto-kararlılığa kesinlikle tercih edilebilir. ”

Ikinci

Yüzyıldan uzun bir süredir politik yelpazenin her iki ucundaki ideolojik aşırılık yanlıları, Castro ile Rockefeller ailesine Amerikan politik ve ekonomik kurumları üzerinde kullanacağımızı iddia ettikleri aşırı etki için saldırmakla karşılaşmam gibi iyi duyurulmuş olayları ele geçirdiler. Bazıları, Amerika Birleşik Devletleri’nin çıkarlarına karşı çalışan, ailemi ve beni ‘enternasyonalist’ olarak nitelendiren ve daha entegre bir küresel politik ve ekonomik yapı inşa etmek için dünyadaki diğer insanlarla işbirliği yaptığımız gizli bir kabalın bir parçası olduğumuza inanıyor. dünya, eğer istersen. Eğer suçlama buysa, suçluyum ve bundan gurur duyuyorum.

Şimdi ilk alıntı, inananların kulaklarını bükmek için yeterli olmalıdır. Dünyanın bir dünya hükümetine doğru yürümeye hazır olduğuna dair açık bir ifade. Hristiyanlar olarak NWO’nun nasıl gideceğini biliyoruz. Ancak kemiğe gerçekten ürpertici olan ikinci alıntıdır. Tek bir dünya hükümetine karşı çalışan gizli bir kabinin parçası olduğunu açıkça kabul etmek son derece önemlidir. Bu sadece bazılarının İlluminati’yi gerçek olarak adlandırdığı şeye itiraf etmekle kalmıyor, aynı zamanda bu kamuoyunu ne kadar yüzsüz hale getirdiği ile, artık onu çözmekten korkmadıklarını da ima ediyor. Planları neredeyse gerçekleştiğinden mi? Bilmiyorum. Ancak Rockefeller ailesinin ABD’deki eğitim sistemi üzerinde büyük bir etkisi olması tesadüf değil. “Hayırsever” Genel Eğitim Kuruluna göz atın. Bu Rockefeller buzdağının sadece görünen kısmı ve ne yazık ki devam etmeliyim.

Rothschild

Sana şüpheli olman için Uluslararası Bankacılardan daha fazlasını söylememe gerek yok, ama burada odaklanmak istediğim şey İsrail’le olan bağları, daha doğrusu 1948’de “İsrail” in yaratılmasına nasıl yardım ettikleri. Rothschild’in Amerikan iç savaşını nasıl finanse ettiği hakkında bilgi. Gizlice İkinci Dünya Savaşı olduklarını gösteren raporlar bile görebilirsiniz. Meselenin gerçeği maalesef benim bilgi alanımda değil. Bildiğim, Rothschild’ler olmadan İsrail’in şu anki hali olmayacağı. Bunu görmek için 1917 Balfour Deklarasyonundan başka bir yere bakmanıza gerek yok. Ama benim sözüme güvenme. İşte Jacob Rothschild, ailesinin İsrail’in mevcut durumunu yaratmaya nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sIA4EkvpLtc&t=135s

Bunu yaptıklarının kesin nedenlerini söylemek zor. Popüler bir teori, Orta Doğu’daki petrol varlıklarını korumak ve Süveyş Kanalı üzerinde kontrol sağlamak için bir Askeri bekçi istiyordu. Davranışlarının nedeni henüz bilinmese de, bunun arada bir uğursuz olduğunu hissediyorum. Bu muhtemelen Satanist’i nesillerdir uyguladıkları için olabilir. Şeytan’a ibadet eden bir ailenin şu anki Yahudi İsrail devletinin yaratılmasında nasıl etkili olduğu ilginç, ama bu farklı bir zaman için bir hikaye.

Kennedy
JFK ve JFK jr hakkında özel olarak belirtilmesi gereken en önemli şey, ailelerinin ayrı olduğu güç yapısının karşıt uçlarında oldukları görülüyor. İşte JFK tarafından suikastinden 10 gün önce verilen bir konuşmadan alıntı: “Başkanın Yüksek Ofisi Amerikan özgürlüğünü yok etmek için bir komplo kurmak için kullanıldı ve görevden ayrılmadan önce vatandaşı bu durumdan haberdar etmeliyim.” Peki JFK, Amerikan halkının bilmesini istediğinden hangi bilgileri aldı? Başkan olduğu için mi, yoksa belki de yüzyıllar öncesine giden kontrolü olan ailelerin bir üyesi olduğu için mi? Belki ikisi de, asla bilemeyebiliriz. Benim için ilginç olan, JFK’nın akrabalarının kaçının erken öldüğü. Lat bir göz atın ve Kennedy lanetine kimlerin avlandığını görün.

Joseph P. Kennedy Jr Uçağı patladığında 8/12/44 öldü
Kathleen Kennedy – 5/13/48 uçak kazası nedeniyle öldü
JFK – 11/22/63 Suikast
Robert Kennedy – 6/5/68 Suikast
David Kennedy – 25.0484 Aşırı dozda ilaç
Michael LeMoyne Kenney – 31.12.297 Kayak Kazası
John F Kennedy Jr – 7/16/1999 Uçak Kazası
Mary Richardson Kennedy – 16.09.2011 İntihar
Sairuse Kennedy Hill – Aşırı dozda ilaç
Maeve Kennedy McKean – 4/2/20 Tekne kazası

Bu gerçekten 1 aile için çok fazla trajedi. JFK’nın Cabal’ı gerçekten göstermesi mümkün mü? Bu yüzden ailesinin birçok üyesi hayatını kaybetti mi? JFK Jr, babasına gerçekte ne olduğunu bulma sözü verdi. Bütün bir ulus tarafından sevildi, 90’ların sonunda New York’ta bölge vekili oldu ve George adlı kendi dergisini yarattı. 2000 yılında Hillary Clinton’a karşı bir Senato koltuğu için koşmakla ilgilenmesi tesadüf değil, ne yazık ki seçim geldiğinde ve Clinton kolayca kazandığında hayatta değildi. Belki de hikayede daha fazlası var.

Her zaman Gizemli Q’ya ve Qanon hareketine girin.
Ekim 2017’de ortaya çıkan Q, dünyayı fırtınaya aldı. Bazıları buna LARP (canlı aksiyon rol oyunu) diyor, bazıları buna Psikolojik Askeri operasyon diyor, bazıları bunun bir kült olduğunu düşünüyor, bazıları ise bunun tam bir saçmalık olduğunu düşünüyor. Sana ne düşüneceğimi söylemek için burada değilim, sadece zihnimin yaptığı bağlantıları.

Q ve sağladığı sızıntılar hakkında bana gözüken birkaç şey var. Bazı geçerliliği olduğu gerçeğini inkar etmek mümkün değildir. Sayısız “Q Kanıtı” var, JFK JR Anıtı bile hava açısından Q şeklinde şekilleniyor. Qanon’ların çoğunun JFK jr’nin canlı olduğuna ve aslında Q olduğuna inandığından bahsetmiyorum. Son 20 yıldır kötü kabalın yıkılması için Donald Trump ile gizlice çalıştığına inanıyorlar.

Şimdi hareketi yapmaya çalıştıkları şeyin insanlığın iyiliği için olduğunu umarak yakından izledim. Q, barış istediğini, hatta Barış için mücadele ettikleri ödül olduğunu ifade ediyor. Q, İncil’den “Tanrı’nın zırhını bir tane koy” gibi alıntılar kullanmayı sever. “Plana Güven” ve “İncil olacak” gibi ifadeler popüler bir şekilde atılır. Yine de yaklaşık 4500 Q damlasından biri İsa’dan bahsetmiyor. Şimdi kendim bir hıristiyan olarak bunun garip olduğunu düşündüm. İncil bana Şeytan’ın Sözü de bildiğini ve bir ışık meleği olarak geçit töreni yaptığını söyledi. Tanrı asla plana güvenmemizi söylemez, Tanrı bize Mesih’e iman etmemizi ve ona güvenmemizi söyler. Sonra bir kehanete rastladım ve o zamandan beri Q’yu aynı görmedim.

Daniel 8:23 “Saltanatlarının ikinci bölümünde, isyancılar tamamen kötüleştiğinde, entrikaların ustası şiddetli bir kral ortaya çıkacak.

Bu kral Q olabilir mi? Bıraktığı damlalar veya “kırıntılar” çok gizemli. Ayrıca Rothschild’in ve Rockefeller’in ve kitlelerden gizlenen diğer şeylerin hakkında çok şey biliyor gibi görünüyor. Hillary Clinton, Barack Obama, hatta İngiltere’deki Kraliyet Ailesi gibi üst düzey Hükümet Yetkilileri tarafından tüketilen şeytani ritüellerden. Seks köleliği ve kaçakçılığı ve halen daha kötüye giden kötü iğrençlikler. Q sayısız insanı çevrelerindeki gerçekliğe “uyandırdı” ya da değil mi?

Q’nun hedefi Barış gibi görünüyor ve bu barış, kabalın yüzyıllar boyunca inşa ettiği Dünya yapısını yıkarak elde ediliyor. En azından henüz İsrail ya da Siyonistlere odaklanmadığını belirtmeyi ilginç buluyorum. Halen ABD, Derin Devlet’in kontrolüne sahip olan kabaca odaklanacak.

Şimdi bu iplikleri gördüğüm kadarıyla görebileceğinizi umarak, tüm bu iplikleri bir araya getirmeye çalışmak istiyorum.

TP: DR

Dünyayı yüzyıllardır işleten ve seçkin bir kabal var. Bu kabin, yukarıda bağlantılı olan CIA Dokümanında okuyabileceğiniz 13 aileden oluşmaktadır. Cabal, İkinci Dünya Savaşı’ndan İç Savaşı’na kadar bildiğimiz büyük savaşların çoğunu finanse etti. İsrail’in mevcut devletini oluşturmaya yardım ettiler ve dünya uluslarını kontrol etmek için bir vekil olarak kullandılar. İsrail devleti, isterseniz Şeytan’ın sinagogu olan Rothschild’inki gibi Siyonistler tarafından yönetilir ve kontrol edilir.

Vahiy 2: 9
“Sıkıntınızı ve yoksulluğunuzu (ancak zenginsiniz) ve Yahudi olduklarını ve değil, Şeytan’ın Sinagogu olduğunu söyleyenlerin iftiralarını biliyorum.”

Tanrı’nın her şeyi için Şeytan taklit etmeye çalışır.

Hristiyanlık / Katoliklik

Trinity (Baba, Oğul, Ruh) / Kutsal olmayan üçlü (Şeytan, Deccal, ruh veya kanunsuzluk)

Mesih Dirilişi / “Mortal yara” iyileşen vahiy hayvanı.

Tanrı’nın seçtiği İsrail için Şeytan’ın sahte bir İsrail’e sahip olduğuna inanmak çok mu zor? Kudüs bu şekilde Harlot’tur. Harlot, canavara biner (Dünya sistemi / hükümeti), ancak Canavar ondan nefret eder.

Vahiy 17: 15-18

15Melek bana dedi ki, “Gördüğün, fahişenin oturduğu sular halklar, çoklukları, milletler ve dillerdir. 16Ve gördüğün on boynuz, onlar ve canavar fahişeden nefret edecekler. Onu ıssız ve çıplak yapacaklar, etini yutup ateşle yakacaklar, 17Çünkü Tanrı, amacını bir akıldan geçirerek ve kraliyet güçlerini canavara teslim ederek Tanrı’nın sözleri yerine getirilene kadar yüreklerine koymuştur. 18Ve gördüğünüz kadın, dünyanın kralları üzerinde egemen olan büyük şehir. ”

Böylece canavarın fahişeyi yok ettiğini görüyoruz.

Soruyu soruyorum, bunun başlamaya başladığını görüyor muyuz?

Q, Kudüs ve İsrail’i Küresel Hükümeti getirme çabalarında kukla olarak kullanan kabalın (Rothschild’in vb.) Yıkılması üzerinde çalışıyor

Q, bilmece ve entrikada konuşan gizemli bir liderdir, John F Kennedy Jr’dan başkası olmadığı düşünülür. 1999’da öldüğü sanılan, (yaralı bir kafa ile canavar?) Anıtı dev olan Q. Hedef Global olmak barış (vahiyin ilk mührüdür). Ve Şeytan’ın kanının karıştığı 13 kan hattından biri olmak mı? Tesadüfler esrarengiz.

Eğer Q doğruysa, eğer JFK Jr ise, kabalı açığa çıkarır ve aşağı indirir ve küresel barışa ulaşırlarsa. Vahiy 6: 1’de kendimizi hayal edebileceğimizden daha çabuk dikilmiş bulabiliriz.

“Cabal ve Qanon’un Vahiy” için 30 yanıt

Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-06-2020 05:49:54

Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 16-06-2020 23:04:17

Isparta merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım 17-06-2020 03:18:37

Kayseri merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 18-06-2020 05:22:42

Kırşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler 29-06-2020 04:36:14

Siirt merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2020 13:18:29

Bolu merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2020 18:21:50

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 23-07-2020 01:23:14

Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 03-08-2020 18:45:07

Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-08-2020 11:41:05

İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 22:40:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir