Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar!

(Feragatname: Bu bir dolu kurumsal gönderi değil. Tam tersi … Ancak, bir şirkete ücretsiz pazarlama sağlamama uğruna, ismini düşürmeyeceğim.)

Amerika’da lezzetli sırlı çörekleriyle ve çöreklerin “Sıcak ve Taze” olduğu zaman reklamlarıyla ünlü hale gelen bu popüler çörek dükkanı var.

Büyürken, neon ışığın sıcak ve taze çöreklerin reklamını yaptığını gördüğünüzde, fabrika zemininden çıkan sıcak ve taze çörekleri kapmak için yaptığınız her şeyi her zaman kendiliğinden durdurdunuz.

Onlar muhteşemdi!

Ağzınızda eriyin, tanrının kabarık cevizleri …

Sır her zaman beni şaşırttı.

Yaklaşık on yıl kadar önce, “Sıcak ve Taze” ışığın çok daha sık meydana geldiğini fark ettim.

Tabii ki, herkes işarete itaatkar kaldı. Pavlov’un köpeği gibi, sözüm ona sıcak ve taze ürünleri sadakatle ve heyecanla satın aldık.

Ama bir şey yanlıştı … Ağzınızda erimiyorlardı, orgazm değillerdi.

Zaman geçtikçe ışık giderek daha uzun süre yanmaya başladı.

Şimdiye kadar … ASLA KAPATILMAYACAK YERLERDE.

İnsanlar, bu işareti görmeye devam etmeleri için onlara kök salmıştır.

Ama bu bir yalan!

Donutlar artık asla sıcak ve taze değil. Soğuk ve dükkan aşınmışlar.

Benim teorime göre, çörekler gerçekten de eski, en iyi ihtimalle o sabah yapılmış ve üzerlerine sadece sıcak ve taze sır döküyorlar, böylece ürünleri yasal olarak sıcak ve taze olarak pazarlayabilirler.

Başka bir deyişle, sizi yanıltmak için avukatları ve pazarlama ekipleriyle komplo kurdular.

Neon tabelasını kült bir şekilde takip etmek için bütün bir nesil yetiştirme uzun oyununu oynadılar.

Ama bir alevdeki güveler gibi, yandık.

Işık yapaydır, bir sahtekarlık mesajıdır.

Ve en kötü yanı … bir noktada insanın mutfak kreasyonlarının zirvesiydi.

Yeni nesle. Seni yüzüstü bıraktığımız için üzgünüm. Mirasınızı koruyamadık.

Yoksa bu, kültüre karşı savaşta ve insanın gerilemesinde başka bir kayıp mı?

… MycelialArchetype tarafından gönderildi
[comments]

“Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar!” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 382

2. Adana merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 10-01-2021 16:32:16

3. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha mükemmel, saolun , emin – 407

4. Mersin merkezden ben emin. Slm siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 16:33:08

5. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , gaye – 16

6. Hatay dan kimler var. Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! . Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 283

7. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim güzel, teşekkürler , memo – 494

8. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 270

9. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 82

10. Aksaray dan kimler var. Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! . Slm sayfanız inan ki çok iyi, tebrikler , banu – 396

11. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 168

12. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 248

13. Tunceli merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-02-2021 04:09:15

14. Kastamonu dan kimler var. Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! . selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 168

15. Bu konu : ” Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! ” çok güzel. Merhabalar web siten valla mükemmel, sağolun , emin – 432

16. Aksaray dan kimler var. Çağımızın En Büyük Komplosu … Donutlar! . Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 348

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link