California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi

Bu, potansiyel bir Cascadia Subduction Zone Depremi için müdahale planını detaylandırıyor. Sayfa 23’te, “kuvvetli yer sarsıntısı, yüzey fay kırılmaları, kalıcı arazi seviyesi değişiklikleri, sıvılaşma, toprak kaymaları ve tsunami su baskınlarını içeren bu tehdidin ayrıntılı etkileri Ek B’de tartışılmaktadır. Ek B’ye gittiğinizde bazı bölümler, “Bilgi kamuya açıklanmadan çıkarılmıştır. Yalnızca resmi kullanım için hassas bilgiler. ” Haritaları içeren bir bölüm dahil.

Cascadia Subduction Zone Depremi

“California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi” üzerine 13 yorum

1. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 04-09-2020 07:40:37

2. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım 17-09-2020 10:59:31

3. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-09-2020 11:58:37

4. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 19:30:43

5. Siirt merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 09:07:37

6. Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:40:26

7. Mersin dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 124

Yorum yapın