Bu, potansiyel bir Cascadia Subduction Zone Depremi için müdahale planını detaylandırıyor. Sayfa 23’te, “kuvvetli yer sarsıntısı, yüzey fay kırılmaları, kalıcı arazi seviyesi değişiklikleri, sıvılaşma, toprak kaymaları ve tsunami su baskınlarını içeren bu tehdidin ayrıntılı etkileri Ek B’de tartışılmaktadır. Ek B’ye gittiğinizde bazı bölümler, “Bilgi kamuya açıklanmadan çıkarılmıştır. Yalnızca resmi kullanım için hassas bilgiler. ” Haritaları içeren bir bölüm dahil.

Cascadia Subduction Zone Depremi

Author

70 Comments

1. Manisa merkezden ben banu. Slm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-09-2020 03:26:26

2. Bayburt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 04-09-2020 07:40:37

3. Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

4. Selamlar siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

5. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım 17-09-2020 10:59:31

6. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-09-2020 11:58:37

7. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 19:30:43

8. Siirt merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 09:07:37

9. Çorum merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:40:26

10. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım

11. Mersin dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 124

12. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 26-10-2020 16:52:41

14. Adana merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-11-2020 00:10:57

15. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 240

16. Burdur merkezden ben . Selamlar web siteniz valla güzel, saolun 12-11-2020 19:01:23

17. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 351

18. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 287

19. Adıyaman dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 163

20. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha iyi, teşekkürler , memo – 222

22. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler , doruk – 437

23. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Balıkesir merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 07-12-2020 18:06:34

25. Niğde dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Merhaba sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 341

26. Hakkari dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Emine – 99

27. Adana merkezden ben memo. Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-12-2020 10:45:13

28. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun

29. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 453

30. Çorum merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 31-12-2020 08:46:24

31. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 59

32. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 344

33. Tokat dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun , memo – 341

34. Kars merkezden ben memo. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-01-2021 10:53:40

35. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 16-01-2021 18:53:49

36. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

37. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-01-2021 04:37:44

38. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki güzel, sağolun , ahmet – 363

39. Trabzon merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 23-01-2021 02:03:36

40. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 156

41. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 109

42. Mrb siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Osmaniye dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım , ali – 384

44. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım 09-02-2021 17:30:23

45. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Muğla merkezden ben memo. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 18-02-2021 20:25:21

47. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

48. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 270

50. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi güzel, sağolun , ziya – 455

51. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 395

52. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 398

53. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 40

54. Düzce merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 19-03-2021 03:18:27

55. Samsun dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, teşekkürler , hatice – 326

56. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

57. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 01-04-2021 02:38:31

58. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 172

59. Muğla merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 12:53:54

60. Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

61. Karabük dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 148

62. Bu konu : ” California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun , gaye – 46

63. Çankırı merkezden ben . Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 11:14:16

64. Isparta dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 288

65. Batman dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 428

66. Kırıkkale dan kimler var. California Cascadia Subduction Zone Deprem müdahale planı belgesinden redaksiyon bilgisi . selamun aleyküm siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link