California Üniversitesi, Berkeley, sosyal mesafe, yerinde barınma siparişleri ve kurtarılan hayatlarla ilgili ampirik verileri dikkatlice değerlendirdi. Bulguları mı?

Sosyal mesafe önlemleri, kişiden kişiye iletişimi yaklaşık% 50 azaltırken, barınma yerinin daha sert kuralları, teması yalnızca% 5 oranında azalttı.

Kilitlenmeler muhtemelen 1 Trilyon Dolardan fazla olacaktır ve bu, gayri safi yurtiçi hasılada yakalanmayan intiharların ve diğer sosyal kayıpların arttığını düşündüğünüzde maliyetlerin yetersiz bir göstergesidir. Örneğin, küçük çocukların ebeveynleri, arkadaşlarıyla birlikte olmalarına izin verilmediğinde çocuklarının kasvetli bakış açısına yaygın bir şekilde dikkat çekti.https://escholarship.org/uc/item/5h97n884

“California Üniversitesi, Berkeley, sosyal mesafe, yerinde barınma siparişleri ve kurtarılan hayatlarla ilgili ampirik verileri dikkatlice değerlendirdi. Bulguları mı?” üzerine 19 yorum

1. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 16:59:09

2. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 05:23:46

3. Hatay merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:48:09

4. Diyarbakır merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 16:44:30

5. Malatya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:09

6. Bu konu : ” California Üniversitesi, Berkeley, sosyal mesafe, yerinde barınma siparişleri ve kurtarılan hayatlarla ilgili ampirik verileri dikkatlice değerlendirdi. Bulguları mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 482

7. Kırıkkale dan kimler var. California Üniversitesi, Berkeley, sosyal mesafe, yerinde barınma siparişleri ve kurtarılan hayatlarla ilgili ampirik verileri dikkatlice değerlendirdi. Bulguları mı? . Merhaba web sitesi cidden mükemmel, sağolun , Aylin – 144

Yorum yapın