Bunu önce benden duydunuz: California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu, Newsom’un onay derecesini zedeleyecek planlanmış karantinadan önce.

Bunun nedeni, demokratların Newsom’un geri çağırma girişimini kazandıktan sonra tam gaz gitmesini istemesi. Kazandıktan sonra şeytan boynuzlarının çıktığını göreceksiniz. Newsom, insanların yiyecek alışverişi yapmak için eyalet aşı pasaportu uygulamasını kullanmasını talep edecek. Ardından Newsom, silah sahibi olmak için sigorta gerektiren San Jose faturası gibi yeni silah kontrol faturalarını imzalayacak. Newsom kaybedebilir, ancak insanlar onu oylayacak kadar akıllıysa. Kaliforniyalıların bu kadar zeki olacağına hiç inancım yok.

Delta varyantı korku tacirliği, bir sonraki kilitlenme için onların savaş çığlığıdır.

24 Comments

1. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 472

2. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 352

3. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

4. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 173

5. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 13:38:46

6. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-07-2021 13:42:18

7. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 464

8. Gümüşhane dan kimler var. California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , hatice – 92

9. Çankırı dan kimler var. California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 96

10. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler

11. Düzce merkezden ben Emine. Slm web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 23:30:15

12. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 300

13. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 45

14. Bilecik merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan cidden güzel, face de paylaştım 06-08-2021 01:36:20

15. Burdur dan kimler var. California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. . Merhabalar web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 13

16. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım

17. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 26-08-2021 12:25:40

18. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun 26-08-2021 20:26:58

19. Rize merkezden ben hatice. Merhaba sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:41:31

20. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba sayfa valla iyi, sağolun 01-09-2021 15:13:00

21. Bu konu : ” California Valisi Newsom’un geri çağrılması 14 Eylül’de planlanıyor çünkü bu onların öncesinde. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 436

Write A Comment