Geriye dönüp bakıldığında, 1999 tarihli bu şarkının sözleri biraz sus gibi görünüyor.

‘Çin’den gelen psişik casuslar’ aklınızı çalmaya çalışıyor mutluluk — Çin virüsü // karantinalar ‘İsveçli küçük kızlar’ — Greta Thunberg ‘Hollywood’un kaliforniasyon sattığını anladı’ —- metoo hareketi

Orada hangi tahmin öğelerinin gömülü olduğunu seçmek için şarkının geri kalanını grup olarak gözden geçirebilir miyiz?

Red Hot Chili Peppers’ın seçkinlerle olası bağlantısı nedir?

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 74

2. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, şukuladım , Aylin – 478

3. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 01:14:22

7. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 14:36:06

8. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Isparta dan kimler var. Californication garip bir şarkı . Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 441

10. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Mardin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 09-08-2021 01:17:18

12. İstanbul merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 15-08-2021 01:54:44

13. Giresun dan kimler var. Californication garip bir şarkı . Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 12

14. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 157

15. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 247

16. Çorum merkezden ben banu. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler 23-08-2021 01:30:49

17. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Uşak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-08-2021 21:47:35

19. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , banu – 470

21. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 248

22. Van dan kimler var. Californication garip bir şarkı . Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 305

23. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 413

24. Aksaray dan kimler var. Californication garip bir şarkı . Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 401

25. Adıyaman dan kimler var. Californication garip bir şarkı . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 295

26. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 12-09-2021 19:36:51

27. Tekirdağ dan kimler var. Californication garip bir şarkı . Mrb paylaşım harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 199

28. Bu konu : ” Californication garip bir şarkı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler , Hasan – 454

Write A Comment